Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...

Skoro kotlet odgrzany,to ja tez podpisuje sie pod Autosolem.Jak narazie niczego lepszego do polerowania felg nie widzialem.

Jedynym mankamentem tej pasty jest to,ze zawsze mam czarne palce od tego polerowania ale co tam... Efekt za to jest pioronujacy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Pasta Autosol + krążek tkaninowy np. taki:

tarcze3.jpg

zawsze mam czarne palce od tego polerowania

Kup sobie rękawiczki winylowe. Są wytrzymalsze niż te białe "kondony", a po pracy wyrzucasz i masz palce czyste. Do kupienia w aptekach. Coś koło 50gr za parę czy jakoś tak.

winyl_bezpudrowe.jpg

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie rękawiczki winylowe. Są wytrzymalsze niż te białe "kondony", a po pracy wyrzucasz i masz palce czyste. Do kupienia w aptekach. Coś koło 50gr za parę czy jakoś tak.

Wiesz co ? Na to,to nie wpadlem....

Probowalem w normalnych,ale ciezko sie poleruje miedzy srubkami.

Dzieki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Powoli szykuję felgi na sezon. Ten krążek będzie dobry?

http://allegro.pl/krazek-polerski-bawelna-150x25-trzpien-gratis-i1480913058.html

I jak zabrac się do polerki? Trzeba je rozkręcic? Mam złocone śrubki i trochę się obawiam, że im zaszkodzę. Każda sugestia mile widziana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość staszek
pasta tempo jest jedną z gorszych past o ile mozna to nazwac pastą :) jest grubo-ziarnista i nie nadaje sie do samochodu. ja bym nią jedynie felgi stalówki przepolerował hah

Pasta tempo wcale nie jest taka zła, oczywiscie zgadzam sie z wami, ze do polerowania felg sie nie nadaje. Autosol jest bardziej profesjonalna.Ale do uzyskania połysku na aucie pasta tempo jest dobra mowie tutaj o zwykłej recznej polerce.Bo do profesjonalnego polerowania auta polecam farekle G3 profesjonalna polerka jest złem koniecznym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

profesjonalna polerka jest złem koniecznym
Co przez to rozumiesz?

Forest ale Ty już masz polerowane ranty tak? Chcesz je tylko odświeżyć? Jesli tak to wystarczy Ci ręka, pasta i miękka szmatka. Odrobina wody i mnóstwo chęci. Chyba że nie masz polerowanych rantów i chcesz je zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość staszek
Co przez to rozumiesz?

Forest ale Ty już masz polerowane ranty tak? Chcesz je tylko odświeżyć? Jesli tak to wystarczy Ci ręka, pasta i miękka szmatka. Odrobina wody i mnóstwo chęci. Chyba że nie masz polerowanych rantów i chcesz je zrobić.

Każde polerowanie to zło konieczne obniżające trwałosc połysku na dłuższą metę a w szczegulnosci jesli chodzi auta pomalowane lakierami miękimi tanimi pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość staszek
przeciez my tu o rantach felg piszemy, gołe aluminium, więc tu raczej przywracasz połysk polerką

no tak masz racje ale Patryk chciał wiedziec dlaczego polerka to zło konieczne:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego polerowałem na początku autosolem szczeze niby coś tam daje ale napisz na priv napisze ci specyfik co daje za***i... efekt Pozdrawiam

Jakiez tu straszne tajemnice na forum...........:shock:

Ja poleruje autosolem i nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czemu nie napiszesz tutaj, co to ze specyfik? Forumowicze na pewno z checia sie dowiedza i jak beda chcieli to wyprobuja.

Czechu,poniewaz nasze felgi nie maja prawa blyszczec. Blyszczec moga tylko felgi wybranych.

Kolego Matis - to po co wogole zabierasz glos w dyskusji,skoro nie chcesz sie podzielic doswiadczeniami ?

Jak masz tak pisac to lepiej juz wogole nic nie pisz. Boisz sie,ze nasze felgi beda sie blyszczaly lepiej od Twoich czy co ?

Temat brzmi " JAKI SRODEK DO CZYSZCZENIA POLEROWANYCH FELG" - A Ty piszesz cos w stylu: " wiem ale nie powiem " .....

Nie rozumiem czegos takiego.

Ja tam zostaje przy autosolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czechu,poniewaz nasze felgi nie maja prawa blyszczec. Blyszczec moga tylko felgi wybranych.

Kolego Matis - to po co wogole zabierasz glos w dyskusji,skoro nie chcesz sie podzielic doswiadczeniami ?

Jak masz tak pisac to lepiej juz wogole nic nie pisz. Boisz sie,ze nasze felgi beda sie blyszczaly lepiej od Twoich czy co ?

Temat brzmi " JAKI SRODEK DO CZYSZCZENIA POLEROWANYCH FELG" - A Ty piszesz cos w stylu: " wiem ale nie powiem " .....

Nie rozumiem czegos takiego.

Ja tam zostaje przy autosolu.

Jej odrazu zadyma odrazu mnie zjezdzasz dla mnie najlepszym specyfikiem jest tylko i wyłącznie< Meguiars - metal polish>

Bym ci pokazał róznice między AUTOSOLE A MEGUIARS To bys nie uwierzył....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...