Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

od jakiegoś czasu myślę nad upiększeniem w jakiś sposób wydechu, bo te fajki to syf max :) no i powstał pomysł żeby upitolić rurę w tym miejscu:

30660364.jpg

potem wspawać 2 jakieś ładnie wyglądające końcówki tylko że pojechane na czarny mat :) kwestia żeby znaleźć odpowiednio krótkie, jak przeglądałem allegro myślę, że coś by się znalazło...

1101622849.jpg

co Wy na to? no i chciałbym się dowiedzieć jakie zagrożenia mogą mnie czekać w trakcie i po takiej operacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az tak rzadko nie myjesz na pewno, więc na bieżąco okopcenie będzie szorowane. Ja z kolei bym nie przerabiał.

dlaczego byś nie przerabiał? :)

Jak znajde to podrzuce Ci numer do kolesi, ktorzy moga Ci zrobic wydech na zamowienie. Ja juz dzwonilem do nich i koles powiedzial, ze koszt ok 550zł, wizualnie bedzie extra no i troche sie dzwiek poprawi :)

a jak się dowiadywałeś to co wchodziło w skład tego wydechu, końcowy tłumik tylko czy całość? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całośc w MGSport (poleca ich Master Tuning i Jetronik) to koszt 2500 zł.

wolałbym już za te pieniądze eisenmann'a, tu nie wiadomo jakby to brzmiało a eisenmann jest na youtube'ie i dźwięk daje kozak :) ale nie zamierzam takiej kasy w tłumik wrzucać... teraz zastanawiam się nad jakimś ciekawym i tanim rozwiązaniem ale tylko takim co wizualnie poprawi wygląd wydechu :)

Eee mi zawolali 5 stow... Mi zaproponowali koncowy tlumik, ale powiedzieli, ze moc moze sie o te 2 konie zwiekszyc, ale na tym to juz mi nie zalezy bo i tak bedzie to nieodczuwalne.

ten mój pomysł myślę, że zamknąłby się w 150 zł :) a tłumik zostaje oryginalny, bo też nie chciałbym się pakować w jakiś nie sprawdzonej jakości tłumik końcowy z którym będę miał po jakimś czasie problemy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rush musisz te brac tez poduwage ze moze ci sie lekko zmienic dziwek... ja zrobilem tak samo w poprzednim aucie i po odcieciu dwoch rurek i wspawaniu jednej duzej dzwiek bardzo sie zmienil. napewno duzy wplyw na to mial faakt ze nie bylo kata dlatego u ciebie powinno byc lepiej ale nigdy nie wiadomo.

p.s. widzialem cie dzisiaj na borowskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja raczej potrzebuje 2 tej samej długości :)

rush musisz te brac tez poduwage ze moze ci sie lekko zmienic dziwek... ja zrobilem tak samo w poprzednim aucie i po odcieciu dwoch rurek i wspawaniu jednej duzej dzwiek bardzo sie zmienil. napewno duzy wplyw na to mial faakt ze nie bylo kata dlatego u ciebie powinno byc lepiej ale nigdy nie wiadomo.

p.s. widzialem cie dzisiaj na borowskiej

mam nadzieję, że mocno się nie zmieni, no chyba że in plus :)

możliwe bo byłem u znajomego na takim prawie kawalerskim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to w dieslu ewentualnie i nie koniecznie zmieni sie jedynie troszeczke dzwiek, dostanie takiego pomrukujacego basu nazwijmy to. Ogolnie to juz sam nie wiem co moze wyjsc z zakladania wydechu w dieslu, bo jedni mowia ze to nic nie da, drudzy mowia ze da... Sam u siebie jak mialem Remusa to byla po prostu bajka, ale do E60 nie idzie dostac. Zobacze na ile mnie wyceni, jak zamowie to pochwale sie co z tego wyszlo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

caly wydech na remus`a zmieni dzwiek bardziej niz same koncowki... kolega w swoim 1.9 tdi wyrzucil srodkowy tlumik i wszpawal dwa basowe na koniec i nie daje to fajnego efektu. to brzmi bardziej jak ryk a nie basowy pomruk. ale sama koncowką uzyskasz lekki basowy dzwiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomierzyłem jakie nakładki są mi potrzebne do wspawania i nie ma takich na allegro, odpada również końcówka nakładana i przykręcana bo po odcięciu fajek, nie będzie jej do czego przykręcić.... mi nie zależy na jakiś końcówkach które zmienią brzmienie czy coś tam będą innego robić, tylko na tym żeby była ładna dwururka jak w benzynach tylko czarna matowa, więc powstał nowy plan :) jutro walę do castoramy poszukać kwasówki o odpowiedniej średnicy, potem zaniosę do lakierni proszkowej żeby pomalowali, no i tnę moją końcówkę, a potem spawanie nowej :) myślę że tak wyjdzie ładnie no i najtaniej :) nie omieszkam oczywiście pokazać efektu końcowego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez ciekawe... takie bardziej w stylu bmw ale wydaje mi sie ze rush w swojej musi miec cos bardziej groznego, co nada jego bumie agresywnosci... tzn tak mi sie wydaje, to tylko moje zdanie. ale wlasnie w jego shadow project lepiel pasowaloby cos bardziej sportowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...