Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Felgi M3 M5 całe wypolerowane


FyLyP

Rekomendowane odpowiedzi

do E34 były z pierścieniami centrującymi, tyle że tylne maja 10" a przód 8,5 także trzeba by pewnie mieć wyciągnięte nadkola :)

więc do E36 bez pierścieni powinny podejść

z tego co widzę też masz takie felgi to możesz sprawdzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam możliwości sprawdzenia, na E34 bezinwazyjnie jeździły poprzedni sezon i ten do zeszłego tygodnia, poprzedni właściciel też miał je na E34

dodam tylko, że to jak samochód wygląda na takich szerokich kołach nie wspominając tu o polerce robi wrażenie, aktualnie założyłem sporo węższe koła na BMW i patrzeć na nie nie mogę :P

Edytowane przez FyLyP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

10 cali na ET 15 i kapciu 255 to sory ale ni ma opcji zeby sie zmiesciło nawet wyciągając nadkola , tu raczej trzeba by wycinac i spawać cos na wzór tego jak robią nadkola w autach rajdowych :D

Wykreśl sobie to E36 z tej aukcji bo ktoś zrobi pare ładnych kilosków do Ciebie jakims E36 i sie ze tak powiem lekko wkurzy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dzieki, z tego co mi się kojarzy to podobnie pisał koleś co od niego kupowałem ale nie pamiętam dokładnie, w sumie parametry felgi są podane więc ten kto ma E36 i zdejmował kiedyś koło powinien wiedzieć czy mu będą pasowały. a poza tym w E36 jak wyciągają nadkola do 10" to jakie maja ET że im wchodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Tyle ze jak pakujesz 10 cali do E36 to ET masz w okolicach 30 a nie ledwo 15 :)

A co do opon to przy 10 calach w E36 opony są weższe niż 255 i najczesciej ułożone w daszek a rant felgi mocno wystaje poza oponę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykajac temat. Tak wyglada e36 z 17 calowkami z ET13, czyli tyle ile Ty masz. Nie ma szans zeby one weszly, a napewno nei takie szerokie.

DSCN7034-1.jpg

Tak jak Mordulec pisze, powinienes to wykreslic z aukcji. Ktos zrobi kupe kilosow zeby przyjechac swoja e36 po te felgi, zalozy, albo kupi bez zakladania i bedzie mial niezly bigos zeby znowu do ciebie wracac po zwrot kasy, tylko ze wtedy wroci za***iscie w****iony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...