Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie, w sobote uszkodziłem przód auta i pytam was jaka jest roznica miedzy e36 coupe a sedan. Czy beda pasowaly blotniki zderzak i gril(ramka). Nigdzie nie za bardzo moglem takiej inf. dostrzec. Dam przykład:

Np. Allegr. Jest aukcja blotnik sedan/coupe/compakt

Z gory dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QP a sedan przodem roznia sie dosyc znacznie. Tak jak powiedzial woz blotniki sa inne, po mimo tego ze sa dluzsze to maja inne otwory ba migacze. Kolejna spraw to inna rowniez maska, nie jestem pewien co do zdzerzaka ale wydaje mi sie ze tez jest chyba inny, ale moge Cie mylic :) Ale co do blotnikow i maska jestem pewien na 100%. Atrala grila bedzie napewno pasowac bo wszystkie sa takie same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coupe/cabrio i sedan touring compact to sa 2 grupy ktore pasuja , trzeba poszperac na realoem.com gdzie sa czesci do bmw i sprawdzic ale z glowy mowie ze coupe i cabrio pasuje i ta 2 grupa , wiec musisz cos z tego szukac. ale jak wspomnialem mowie z glowy i realoem da Ci odpowiedz na Twoje pytanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QP i cabrio maja takie same migacze przednie sedan i compact maja takie same migacze przednie Bedzie dla potomnych

A kombi?

Jak kupiwałem do siebie lampiony przednie to tez się pytali który rok mam- nie pamiętam roku zmiany.

Nie wiem czym ale wszystkie sa takie same- mocowanie, gabaryty- coś popiepszone mają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zapomnialem wlasnie o touringu :P takie same jak do sedana i compacta.

Co do swiatel to wydaje mi sie ze w tym akurat nie ma znaczenia. i wszystkie pasuja do kazdego nadwozia ale w 100% nie jestem pewien i reke nie dam sobie uciac :D

Wychodzi na to ze BMW kiedys byla bardzo bogata firma i nie patrzyli na zwiekszone koszty produkcji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...