Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Łącznik kolumny kierowniczej


marian__

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zauwazylem jak by mi stukalo kolo maglownicy znajomy mi mowil ze to moze byc łacznik kolumny kierowniczej ale na 100% nie jest pewien czy to jest to,wiec moje pytanie jest nastepujace czy to moze byc ten lacznik i czy po wymianie tego musze jechac na zbierznosc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pewnie jest ten łącznik - krzyżak

np.

http://allegro.pl/bmw-e30-krzyzak-kolumny-do-wspomagania-swap-i1198037125.html

http://allegro.pl/bmw-e30-krzyzak-wersja-ze-wpomaganiem-i1200635588.html

Ja wymieniałem u siebie. Problemem nie są przeguby ale wzdłużne luzy.

Warto jednak sprawdzić obie rzeczy.

Najlepiej zapakuj małą brytfankę :), benzynę ekstrakcyjną i pędzel do bagażnika.

Umyj na miejscu i jak OK to kupuj. Ja niestety się raz naciąłem bo niby super stan itp....

Kupilem w super stanie za 50 zł

Do wersji ze wspomaganiem - krótki (ze zdjęcia)

Do wersji bez wspomagania jest dłuższy.

krzyżak..jpg

krzyżak..jpg

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 2 dzis juz wymienilem laczniki koncowki drazkow sworznie i tuleje wachaczy, a to jak stukalo tak stuka. A jak mozna sprawdzic czy nie ma luzow wzluznych:> np uzywany jakis lacznik? i czy po wymianie krzyzaka trzeba jechac na zbierznosc:???

Edytowane przez marian__
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro wymieniłeś te wszystkie elementy to stawiam na krzyżak 99% ;) - ja tak samo szukałem, wymieniłem wszystko, a potem .....krzyżak za 50 zł :P

Po zmianie krzyżaka nie ustawiasz zbieżności bo to jest łącznik kolumny kiery i maglownicy(przekładni kierowniczej)

Jak wymieniłeś drążki kierownicze to jak najbardziej TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...