Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Trzy tygodnie temu była w ofercie komisu "Lider Auto" ze Ślężnej za jakieś 800pln i jak znam chłopaków to do zabrania za 600pln więc chyba jest oczywiste co sobą prezentuje !

Ktoś ją kupił od nich za grosze i wystawił na prędko o kilkaset złotych drożej , polecam zadzwonić i pogadać z aktualnym właścicielem o historii auta , może być niezły ubaw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mnie oczy nie myla za taka sama cene i chyba te samo auto stoji kolo biedronki na nowym dworze wyglada tragicznie :/

Dokladnie, to chyba to auto. Jak sie jedzie z nowego dworu na tor (mija sie castorame) i stoi po prawej stronie. Dzisiaj tam bede jechal na chwile wiec jesli chcesz to porobie jakies "objektywnie" foty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, to chyba to auto. Jak sie jedzie z nowego dworu na tor (mija sie castorame) i stoi po prawej stronie. Dzisiaj tam bede jechal na chwile wiec jesli chcesz to porobie jakies "objektywnie" foty.

Szkoda robic fot auto zewnatrz zaniedbane jak na pierwszy rzut oka to padaka jak za taka cene :/ Dzisiaj tez tam bede i przygladne jej sie troszke blizej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beema?right?:)

tylko,że kolega Pawelo ma zapewne tego świadomość i nie kupuje auta na wygranie comiesięcznego konkursu piekności,tylko,żeby sobie przy tym aucie dłubać,prawda?

Nawet dziecko wie,że za takie pieniądze to się kupuje podstawę do samochodu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem tam dzisiaj i sie zatrzymalem przy tym zlomie. Powiem szczerze, ze takiej masakry dawno nie widzialem. Fotel kierowcy w szczatkach, srodek wogole jakby ktos tam wpuscil i zamknal king konga i go w****il. Blachy tragedia, progi rude, praktycznie kazdy element zle spasowany co znaczy ze ten sztrucel to pewnie skladany z 6 innych. Jezeli skusilbys sie na te mine, to gwarantuje ci ze za tydzien go pchniesz do odry albo spalisz. Zdecydowanie odradzam :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby sobie przy tym aucie dłubać,prawda?

rajt:p;)

Fotel kierowcy w szczatkach, srodek wogole jakby ktos tam wpuscil i zamknal king konga i go w****il

srodek zawiecha i silnik i tak by poszły na śmietnik :twisted::twisted:

Jezeli skusilbys sie na te mine, to gwarantuje ci ze za tydzien go pchniesz do odry albo spalisz

najbliżej mi do bobru:p ale spoko mam nerwy ze stali.moj pierwszy kwadrat tez nie lepiej wyglądał po zakupie,jego koniec u mnie nie zadowalał mnie,ale żeby nie popasc w chorobe psychiczna(masa roboty była zrobiona a jeszcze wiecej zostało do zrobienia) pozbyłem sie.czuje ze choroba zwana e30 znowu do mnie wraca i trzeba mieć zajęcie na zime :roll::roll:

przed (1).jpg

przed.jpg

xxxctjh (6).jpg

25022010003.jpg

przed (1).jpg

przed.jpg

xxxctjh (6).jpg

25022010003.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem tam dzisiaj i sie zatrzymalem przy tym zlomie. Powiem szczerze, ze takiej masakry dawno nie widzialem. Fotel kierowcy w szczatkach, srodek wogole jakby ktos tam wpuscil i zamknal king konga i go w****il. Blachy tragedia, progi rude, praktycznie kazdy element zle spasowany co znaczy ze ten sztrucel to pewnie skladany z 6 innych. Jezeli skusilbys sie na te mine, to gwarantuje ci ze za tydzien go pchniesz do odry albo spalisz. Zdecydowanie odradzam :x

podpisuje sie i wrzucam pare fotek ;)

20100828r.jpg

Uploaded with ImageShack.us

20100828001t.jpg

Uploaded with ImageShack.us

20100828002.jpg

Uploaded with ImageShack.us

20100828003.jpg

Uploaded with ImageShack.us

20100828004y.jpg

Uploaded with ImageShack.us

20100828005.jpg

Uploaded with ImageShack.us

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalaczam wczorajsze foty teg zlomu. Naprawde odradzam. Pawelo, jezeli szukasz samochodu przy ktorym mozesz podlubac sobie to naprawde, masz duuzo innych znacznie ciekawszych egzemplarzy w podobnej cenie. Zreszta, sam fakt ze jak Lukasz pisze - byl on wystawiony w jakims komisie czy gdzies za 700zl. Wiec pomysl co to za szrot. Poszukaj soibie jakiegos innego, daj za nia 1500 ale niech ma przynajmniej zdrowa bude czyli podstawe do jakiegos ciekawego projektu. A tak BTW, co chcesz zrobic z tego samochodu? cos ladnego du bujania sie? cos na tor?...

28082010272.jpg

28082010270.jpg

28082010269.jpg

28082010268.jpg

28082010267.jpg

28082010266.jpg

28082010265.jpg

28082010273.jpg

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie o panowie,moja byla paskudna ale ta to juz przegiecie.chyba na wiosne przytrafiło jej sie bubu :shock::shock:.tak z ciekawości pytałem,bo czasami można znaleźć coś w miarę ciekawego w kasie poniżej 2000zł,a na takie cos bylem przygotowany.

dzięki z zdjęcia bmw_beerbmw_beerbmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...