Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

szkoda auta ale na miejscu twojego kolegi wynajął bym firmę specjalizująca się w wypadkach drogowych odzyska wartość samochodu i ogromne odszkodowanie za poniesione szkody i uszczerbek na zdrowiu a pijany kierowca powinien Trafić na kupę lat do wiezienia i niech twój kolega nie ma skrupułów i zgnoi idiotę

nie będę reklamował firmy ale ja korzystałem z jej usług i byłem mega zadowolony za wyciągnięcie odszkodowania

jak chcesz adres i kontakt pisz na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytul za***isty, brzmi jakby kolejny dres jezdzil BMW po pijaku. Widac, ze nawet jak nie ma winy BMW to jest wina BMW bo ktos kto przeczyta tylko tytul potem powie znajomym "znowu ktos w bawarze sie roz***al".. Swoja droga gdzie tu bylo duzo szczescia dla kierowcy BMW? Bawara wyglada jak nowa :P

A odszkodowanie sciagnac moga ladne jak ogarna temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem jeszcze dokładnie co i jak bo dopiero jutro będę na wichurze to pogadam z nim czy chce odszkodowanie przez firmę czy może już komuś zlecił :) na szczęście pozostała mu jeszcze 750 F01 złota :) ta była oszczędniejsza 3,0 w dieslu miała też charakterystyczne tablice D1 ADI zdrobnienie imienia syna :) a tytuł to wiadomo artykuł trzeba dobrze sprzedać dlatego jest jak Forest pisze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety mnie też zima nauczyła pokory do tylnego napędu i e30 musiałem odbudować wiele lat temu :wink: ale teraz wiem jak jeżdzić zimą w bmw , no niech młodzież gnie blachy oby tylko innym krzywdy nie zrobili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojciec mnie uczył jeździć od dziecka miałem 12 lat jak juz samodzielnie potrafiłem prowadzić samochód i od tamtej pory tylko raz z mojej winy miałem stłuczkę nikomu nic się nie stało auto było trochę mocniej pokiereszowane i tyle też byłem osiemnastolatkiem i jak wiesz do dzisiaj lubię sobie szybciej pośmigać ale to tego trzeba trochę wyobraźni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...