Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

ooooo

I to jest informacja. Jest fajnie - bawi się młodzież i o to chodzi! O to chodzi Panowie i Panie! Życie jest zbyt krótkie żeby siedzieć w domu i pić piwo. Trzeba się bawić kurde. I

Nooo a teraz do konkretów- e30 na dachu. Sedan w kolorze biel alpejska.

Potrzebuje: szybra, tylnej klapy, halogenów, dokładki, ładnych foteli, przydadzą się błotniki na zapas, przednia szyba bo moja dwa strzały dostała no i drzwi. Z drzwi chyba jednak nici bo jak na dachu leży to pewnie pogięte :cry:

Macie może jakiś kontakt do pacjenta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo a teraz do konkretów- e30 na dachu. Sedan w kolorze biel alpejska.

Potrzebuje: szybra, tylnej klapy, halogenów, dokładki, ładnych foteli, przydadzą się błotniki na zapas, przednia szyba bo moja dwa strzały dostała no i drzwi. Z drzwi chyba jednak nici bo jak na dachu leży to pewnie pogięte

Macie może jakiś kontakt do pacjenta?

noooooooo,jednak coś bierzesz :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W sumie można to zakwalifikowac jako wypadek - finalnie rozbili auto...ci to dopiero pomysłowi byli...

Pijany kierowca bmw zaatakował policjantów i rozbił auto - Motoryzacja w INTERIA.PL - samochody, motocykle

a o tym to cały dzień w radiu trąbili............... ale że BMW to nie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

W niedziele w Ostrowie dwojka mlodych wpakowala sie skuterkiem w E46. Nie ustapili pierwszenstwa, oboje zmarli, laska 18 lat w 4 miesiacu ciazy. Oczywiscie, pojawialy sie komenty, ze wina kolesia z Beemki, wspolczuje mu z calego serca, ich wina ewidentna, ale z ludzmi jak z ludzmi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teoche zdradliwe miejsce. Bo na wzniesienu na luku wynosi na zewnetrzna ja tam boje sie 100 leciec a ograniczenie do 70 oni mieli chyba cos kolo 170 kmh.

Brawura brawaura i brak wyobrazni mam nadzieje ze z forda wyjda calo.

Wysłane z mojego GT-N7000

Czy to możliwe że mieli 170 na blacie , wydaje mi się że przy takiej prędkości nie zostało by nic z tej bawary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto nie jest niczemu winne tym bardziej marka, człowiek z fantazja Bublewicza i brakiem umiejętności stwarza zagrożenia na drogach. Wiadomo wszen i wobec że za parę tysi teraz można kupić już auto co do stanu nie będę się rozpisywać. Nastolatki kupują BMW wiadomo ma klopa, no i lans z zimnym łokciem doi tego dojdzie umc umc umc cyk cyk cyk z głośnika i jest frajda. Bierze taki się za jazdę podpuszczony przez drugiego i drzewo samo się znajduje naprzeciw.

A potem afera kierowca BMW , a co to BMW zrobiło samo pojechało?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...