Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


E-36 Cabrio 320 automat - Włocławek


bartez

Rekomendowane odpowiedzi

http://otomoto.pl/bmw-320-cabrio-m-pakiet-alu-17-cali-C13406677.html

...mimo dlugiego odwyku, nadal nie moge uwolnic się od cabrio, to chyba już tak jest, że jak się miało to ciężko o tym zapomnieć...automat mi nie przeszkadza...mam nawet nadzieję, że przez to auto mogło uniknąć ostrego katowania i "palenia gumy" przebieg jak zwykle to wielka zagadka, wiem, że na forum mamy ludzi z różnych stron Polski, więc może się trafi ktoś z tamtej okolicy. Za każde info byłbym wdźięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi ten tył nie pasuje.., mogła być (może tylko lekko) uderzona w ****lka, coś nie chcę mi się wierzyć, że przód z pakietem a z tyłu nawet biało-czerwonych lamp nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czytamy ze zrozumieniem...to dzial OBEJRZYJ MI AUTO...mi nie po drodze jechac tyle km, zeby ogladac "M PASZTETA" chce zeby mi ktos napisal, czy w ogole warto tam jechac, czy nawet nie warto odpalac samochodu, wiec komentarze typu....listwy takie, progie takie sa z dupy wziete!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsoplnie z kolegami doszlismy do wniosku, ze to jakies puzzle

bartez chcesz to jedz i kupuj tego ulepa, jesli nie jestes w stanie (ty) czytac ze zrozumieniem to sobie odpusc pytania...

Za każde info byłbym wdźięczny.

chyba to jest jednoznaczny tekst - moze ty nie wiesz o czym piszesz - Panowie piszemy ze zrozumieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czytamy ze zrozumieniem...to dzial OBEJRZYJ MI AUTO...mi nie po drodze jechac tyle km, zeby ogladac "M PASZTETA" chce zeby mi ktos napisal, czy w ogole warto tam jechac, czy nawet nie warto odpalac samochodu, wiec komentarze typu....listwy takie, progie takie sa z dupy wziete!

Wogole nie wiem o co tutaj kaman. Przeciez chlopaki prowadza otwarta dyskusje na temat samochodu ktory Ciebie interesuje. Z takim podejsciem nie licz na zbyt duzo pomocy z czyjejs strony..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koncze temat bo nie ma sensu...wszelkie uwagi mile widziane od osob, ktore mieszkaja w poblizu i obejrzaly(by) ten samochod, opinie na podstawie zdjec mnie nie interesowaly "za wszelkie informacje dziekuje" odnosi sie rowniez do tego. pozdro Prosze zamknac albo usunac posta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...