Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

i jak user: MICNIC ma sie do tego punktu:

2. W imprezie mogą brać udział wyłącznie osoby które już z nami bawiły się różnego rodzaju spotach, najtach itp. a ich zachowanie nie budziło żadnych zastrzeżeń ??????

Edytowane przez Piotr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak dla mnie to tez bezsens , (nic nie mam do Micnic bo sam z nim gadałem pod Magnolią ) tylko chodzi o to że liste juz zamknelismy ..... a na chwile obecną wygląda na to że wystarczy rozbić namiot pod ośrodkiem w karpaczu i jest wejscie na imprezę , swoją drogą nie wiem jak chcecie się pomieścic na tej salce w tyle osób w sobote ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to czyli LISTA OTWARTA kto chce i sobie zarezerwuje pokój , kemping , namiot ten może jechać , mi to już dynda i powiewa :drunk: skoro olewamy zasady ustalone na samym początku to w całości i sprawiedliwie dla wszystkich :D

UPDATE : korytarze są dość duże wiec jak coś to można też w śpiworze na podłodze , eh będzie studencka impreza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pola & Mordulec - kurczak

2. Madziulka&Krzysiek - sałatka

3. Piotr + somebody

4. Kosy x3 - kurczak

5. Paweł Karolcia i Zuzia - kotleciki

6. Forest Młoda Krzyś (sobota)

7. 5oul & Monika

8. Dziki & Magda (sobota)

9. mati & Daria (sobota)

10.mariusz13

11.wilkov+ ?

12.Sliwa & Marta

13. Kevin x 2 (sobota)

14.micnic&monika (sobota)

micnic kasy nie wpłacaj, tylko rozliczysz się indywidualnie bo na siebie pokój brałeś

Edytowane przez Kosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie róbcie scen. Zasady były jasno przedstawione, dlatego należy ich przestrzegać.

Wyjątek i tak zrobiliśmy przy Kevinie.

Informacja była na tyle wcześniej podana, że ten kto chciał mógł sobie zorganizowac czas i dopisać się do listy.

Pensjonat nie jest z gumy, sala, gdzie mamy zamiar świętować również dlatego piszę jasno i wyraźnie - ZAMYKAMY LISTĘ.

Lista osób

1. Pola & Mordulec = 160 zł

2. Madziulka&Krzysiek = 160 zł

3. Piotr + somebody =160 zł

4. Kosy x3

5. Paweł Karolcia i Zuzia =160zł

6. Forest Młoda Krzyś (dojedziemy w sobotę rano) =80zł

7. 5oul =80zł

8. Dziki & Magda (dojedziemy w sobotę rano)=80zł

9. mati & Daria (dojedziemy w sobote rano) = 80 zł

10.mariusz13=80zł

11.wilkov-wpłata na dniach = 80zł

12.Sliwa & Marta

13. Kevin x 2 = 60 zł

THE END.

Owszem nie możemy zabronić Wam rezerwowania pokoju w pensjonacie, ale nie spodziewajcie się ciepłego przyjęcia podczas imprezki.

Rozumiem, że nie każdy mógł wcześniej wiedziec, czy weekend 15-17.10 będzie miał wolny, ale cóż poradzić. My też nie możemy czekac w nieskonczość.

Każdy wyjazd uczy nas czegoś nowego, może w końcu wyciągniemy wnioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korekta: Nie było przy mnie wyjątku ponieważ przelew zrobiłem 28go, a 29go na liście byłem z pozycją wpłacono. Termin był do 30tego ;) Zmieściłem się idealnie chociaż od początku wiedziałem, że będę. Dziękuję i przepraszam za sprostowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że dużo będzie sałatek to ja wspomogę Kasię

1. Młoda - sałatka

2. Kasia - kurczak (na ciepło coś się przyda).

3. Pola- kurczak i koreczki.

4. Kasia mnie wyreczyła z kurczakami to zrobie sałatke

5. Karolina- mielone kotleciki tak na przegryzkę, mogą być na ciepło lub zimno.

Jako, że uzbierało się sporo osób powyższa lista dotyczaca przygotowania posiłów na sobotnią impreze jest nieaktualna tzn. każdy troszczy sie o swoje podniebienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U lala to jednak odwiedzisz kraj krokodyli , aligatorów i kangurów , pozazdrościć takiej wyprawy :D Pozdrów go od nas :drunk: i mam nadzieje ze w przyszłym roku po powrocie to jakos we dwójke nas nawiedzicie na jakims spocie :D

dzięki Mordulec, pozdrowię :) a jak tylko będzie możliwość to chętnie wpadniemy na spota :) bawcie się dobrze w weekend!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...