Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


BMW at Night 26 września Galeria Dominikańska


Forest

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wszystkim za spotkanie. Sądziłem, że będzie lipa biorąc pod uwagę jesienną aurę - a jednak zjechało się więcej aut niż zakładałem, fajnie było spotkac się z Wami i pogadac. Lucius - miło było wreszcie poznac :) Szkoda, że pogoda była jaka była bo na Magnolii można by jeszcze postac i dłużej pogadac. Pozdrawiam wszystkich i do następnego - Karpacz :)

P.S. Wrzucam kilka fot, coś mi aparat fochy strzela bo większośc musiałem zdelejtowac - rozmazane.

dscn2713.jpg

dscn2714vw.jpg

dscn2715.jpg

dscn2720t.jpg

dscn2736.jpg

dscn2744d.jpg

dscn2745o.jpg

dscn2746w.jpg

dscn2747.jpg

dscn2735y.jpg

dscn2751s.jpg

dscn2753y.jpg

dscn2755.jpg

dscn2756x.jpg

dscn2757zm.jpg

dscn2761t.jpg

dscn2762.jpg

dscn2763f.jpg

I najmłodszy uczestnik zlotu :) Wczoraj skończył miesiąc a to już jego drugi zlot ;)

dscn2764d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszytkim za super spotkanie. pogoda niestety nie dopisala ale to sie nadrobilo frekfencja i atmosferka :D Forest fotki moga byc ale pominales fajne fury (w tym twoja- fot)... jeszcze raz dzieki wszystkim i do zobaczenia w karpaczu :D:D:D:D:D

strzelilem troche fotek swoim kalkulatorem i podobnie jak Forest 95% musialem wywalic... z ciekawszych:

dsc00232nj.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc00239nd.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez mati
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze;/;/ przeoczyłem temat.. a się nudziłem pół niedzieli. /autko miałem czyste i posprzątane. ;/

Ja dokładnie miałem taką samą akcję.

Nudziłem się na maxa bo Ewa pojechała sobie na weekendową imprę z kumpelami a ja jak ten baran w domu i znudzony....

A w sobotę zrobiłem sprzątanko w samochodzie (wreszcie nie wożę ze sobą warsztatu :) )

Aj... Ślepota.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...