Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ta z POlkowic sie bardziej podoba. Masz ja pod nosem wiec pierw tam podjedz i sprawdz. Zerknij czy jest nivo i czy dziala bez problemu (popros zeby nie odpalal samochodu przed twoim przyjazdem. Chodzi o to zeby postal kilka godzin zanim wlaczysz, zebys zobaczyl czy tylne zawieszenie idzie do gory rowno i bez problemu). Ze zdjec duzo nie widac. Popros zeby wyslal zdjeca samochodu nie tuz po myciu, tylko suchej fury. Rowniez niech pstryknie bagaznik, silnik, wnetrze, bo zadnych takich zdjec nie ma, a mogl zamiescic jeszcze 4 foty (chyba ze nie pomyslal, albo stan jest tak kiepski ze nie chcial pokazywac).

Aha, i jedna uwaga co do tej z Warszawy. Nie wierz w bajki typu ze pali 11-12 litrow w miescie. Jak ktos cos takiego zaczyna wciskac to od razu jest juz punkt na minus. Nie spodziewaj sie ze zejdziesz ponizej 18L w miescie z tym silnikiem. Ja mam 4.0 na automacie i pali benzyny okolo 19L, ale niech Lucius sie wypowie, on ma 540 na manualu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej z drugiego linka zderzak przedni lub przód miał kuku.W 540 zderzak wygląda jak w tej z pierwszego linka.

Zderzak taki to skarb jeśli chodzi o rynek wtórny więc zwykle po dzwonku 540i ląduje tam seryjny zderzak a to powinno dać do myślenia.

Przydałoby się troche fotek wnętrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia niech podeśle i to zwłaszcza przodu.

Jeśli taki zderzak seryjny Tobie nie przeszkadza to można ją szczegółowo obejżeć.

Jednak taki zderzak to typowe dopełnienie 540i inaczej będą odbierać Cie jako conajwyżej 530i;)

Potem dorwanie takiego zderzaka na rynku to graniczy z cudem i cena 5krotnie większa niz seryjnego.

Sam wiem bo kilkanaście miesięcy takiego szukałem i słono zapłaciłem jednak widać czasem na trasie pewne zastanowienie innych drajwerów beemek-zwykle pierwsze pytanie to ''540?'':)

Wiec jak 540i Cie interesuje to tylko z takim zderzakiem.Seryjny zderzak może ujawnic przykrą historie 540.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale niech Lucius sie wypowie, on ma 540 na manualu.

Jak ktoś chce kupić 4,0 i patrzeć na spalanie to może nie zawracać sobie głowy , nie wiem ile pali bo jedyna rzecz którą ja wyświetlam na OBC to godzina :)

A na poważnie to można nawet 14l. na mieście spalić ale gdzie sens w tym żeby Cie fiaty wyprzedzały , 18l. to realne spalanie w normalnej jeździe po mieście , na trasie wracając z Gdańska czyli na 500km wyszło mi średnie 6,8 wierzyć się nie chce ale jechałem zgodnie z przepisami

Ta z Polkowic jest podejrzanie tania nawet pomijając że sprzedaje bez felg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha!proszę bardzo,ta z Polkowic moją uwage też przyciągnęła,dobrze wiedzieć,że pewnie po dzwonie.jako,że na tych fotach za dużo nie widze,to idę obadać swoją i porównam z 540;)

woz-bo jemu chodziło o spalanie na dystansie 50km:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...