Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam milo.

Chcialbym zadac kilka pytan dotyczacych mojego autka czyli E30 2.4TD Touring z 1991 roku :)

1. Problem z odpalaniem - konkretnie autko musi ze dwa razy przekrecic rozrusznikiem zanim odpali,a po odpaleniu troszke kopci - dodam ze kompresja itp sa w normie a nawet w jest za***... ... Plus swieci sie kontrolka od wtryskow.

W tym przypadku prosze o potwierdzenie moich podejzewan - czyli pompa wtryskowa do regeneracji...

2. W planie mam zalozenie szerokiej stali :) (gosc z Łodzi poszerza stalowe felgi) Chce osiagnac rozmiar 195 przod i 205 tyl na feldze rozmiaru 15"

Pytanie jest nastepujace: Jakie zawieszenie zalozyc aby opuscic bume? Konkretnie chcialbym aby przod stal nizej od tylu... Pytam poniewaz bede chcial zalozyc dystanse grubosci cetymetra... (mam nadzieje ze podpowiecie mi rowniez czy to dobry pomysl...) Apropo zawieszenia prosze o propozycje sprawdzonych produktow... Fajnie by bylo zwalic ja na glebe jak w niemcowni ale wiem ze bedzie to bardzo uciazliwe podczas jazdy po polskich drogach :( Zdjecia tego jak autko wyglada na oryginalnym zawiesznieu dodam jak tylko odbiore moja niunie z lakierni :)

3. Wysiadlo mi podgrzewanie fotela pasazera - Gdzie szukac usterki?

4. Na konsoli komputera swieci sie kontrolka poduszki pow. Czy wykasownie bledu pomoze czy tylko odwlecze jakas naprawe?

5. Wycieraczki na reflektorach nie dzialaja - Gdzie szukac usterki?

6. W przyszlosci mam w planie zalozyc maty grzewcze tylnej kanapy 8) Ma ktos jakis schemat jak to ma byc podlaczone?

Za uwage dziekuje,a za odpowiedzi i podpowiedzi jestem wdzieczny :)

Pozdrawiam czytajacych i z niecierpliwoscia oczekuje odpowiedzi :)

P.S.

Czy orientujecie sie czy naciagnac na felge mozna kazda opone czy jest to jakis konkretny model opony... chodzi mi konkretnie o cos takiego

http://www.tyrestretch.com/7.5_165_50_R15/7.5_165_50_R15_2.jpg.php

Edytowane przez bullit87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga czy mozna przelozyc cale kolumny mcpersona z e30 e18 z 1989? Zastanawiam sie tu nad tarczami i srednica piasty... jak by to dzialalo... Pytam bo mialem taka na fajnej glebie z przodu i zastanawiam sie czy da rade przelozyc zawias do touringa w dieslu

Faktem tez jest ze naciagnae oponki sa spoko w niemcowni ale tam to glownie autostrady wiec glownie proste bez jakis ostrych zakretow...

chyba jednak odpuszcze naciaganie i poprostu skusze sie na szeroka stal z szerokim kapciem... Wiec zapytanie dotyczace opon mozna uwazac za zamkniete... Prosze o pomoc z reszta pytan...

Edytowane przez bullit87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. sprawdź świece żarowe, prawdopodobnie jedna (lub więcej ) nie grzeje

2. co do zawieszenia to obejrzyj mój temat (lub Kosy) jest tam ciekawa alternatywa ;), dystanse jeśli dobrze zrobione (a najlepiej dobrych producentów) to ok, zreszta cm to prawie nic

3.---

4. stawiam na taśmę

5. ---mogę odkupić--- ;) sprawdź na krótko czy silniczki działają

6. ---

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za podpowiedz :) Swoja droga nie sprzedam :P Ciesze sie z dwuch komputerkow szyberdachu w pradzie 4 szybek w pradzie,tempomatu,grzanych siedzen ( tylko jedno dziala) wycieraczek na reflektorach i spryskiwaczay na lampy :) Swoja droga duzo jest taki zestawow na angielskim ebayu :) Jestem obecnie w uk i duzo gratow za bezcen tu kupilem :) Ostatnio widzialem kompletne wycieraczki ze spryskiwaczami za 19 funtow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli masz jakies propozycje to wyslij mi na pv co bys chcial i moge Ci przywiezc do pl i wysle Ci po cenach zakupu

spoko, nie trzeba mam siostre na wyspach wiec cos sie zalatwi ;)

ale dzieki za propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...