Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu nowy,liczę na fachową porade bo jak domniemam jesteście tu fachowcami,od dłuższego czasu rozglądam się za e 36 w sedanie w motorze najlepiej 2.8, może być nawet 2.0 2.5 l...dysponuje kwotą 10tysiaków..Nie jest to moje pierwsze bmw,ale zawsze jak jade kupowac jestem pelen obaw,już dwa razy kupilem skarbonke.e36 jeszcze nie mialem i stąd ten post właściwie prośba o pomoc w ocenie chociażby samych aukcji i to co przedstawiają.Na alledrogo wpadły mi w oko dwie, właściwie trzy podaje linki,prosze o szczere sugestie i opinie a może już ktoś oglądał te sztuki,będę bardzo wdzięczny http://otomoto.pl/bmw-325-tuning-2-5-ac-schnitzer-C16348510.html / http://otomoto.pl/bmw-318-bmw-318is-limited-edition-C16492848.html / i chyba najciekawsza http://moto.allegro.pl/bmw-320-2-0i-1997r-150km-w-dobrej-cenie-i1352779372.html dziwna no ale.z góry dzięki śliczne, walcie prosto z mostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiscie zadna z Twoich propozycji nie zachwyca szczerze mowiac. Jedna ma lawke i jest czerwona, w tej bordowej cos jest nie tak i te fele syfiaste a ta ostatnia no to jakas taka pospolita. Wg mnie skup sie na zakupie czegos co ma 6 garow, zawsze to plus. A wg mnie kupujac 2 litry to poza ubezpieczeniem w eksploatacji nie odczujesz roznicy pomiedzy slabszym a mocniejszym np. 2.5l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wystawiłem swoją za 10k....ale pogoniłem już 3 os....jedna chciała car audio z autkiem....druga dawała 9tys a trzecia chciała alu 17, 15 i do tego jeszcze zimówki:P:P...szczerze to po 2 dniach rozmyslilem sie ze sprzedażą bo troche sina juz w nią władowałm.....a wygląda tak...http://otomoto.pl/bmw-320-C16491459.html o dziwo nawet ojciec,dziewczyna, o dziwo nawet koledzy stwierdzili ze dostane w******l jak ją sprzedam:)> nie wiem czy inni potwierdzą ale jak ktoś dba o swoją sztuke to wątpie żeby puścił tanio.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiscie zadna z Twoich propozycji nie zachwyca szczerze mowiac. Jedna ma lawke i jest czerwona, w tej bordowej cos jest nie tak i te fele syfiaste a ta ostatnia no to jakas taka pospolita. Wg mnie skup sie na zakupie czegos co ma 6 garow, zawsze to plus. A wg mnie kupujac 2 litry to poza ubezpieczeniem w eksploatacji nie odczujesz roznicy pomiedzy slabszym a mocniejszym np. 2.5l.

jak mam byc szczery to mnie też, tylko ze juz sie kurde najezdzilem tyle i skonczylo sie na ogladaniu, mam e34 w mtechniku m50b25 i gdyby nie automat to bylbym baaaardzo zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee no bez jaj chcesz zamienić prawdziwe niemieckie BMW na japończyka ?? :D

zamienic napewno nie,mam cholerny sentyment do mojej BMW,musze kupić coś do szybkiego poruszania sie po mieście,mniejszego, w manualu, wchodzi w gre tylko e36,w żadne inne gowno typu audi, vw czy cuś tam nie wsiąde,męczyłem sie ostatnie 6miechów, a e34 to już inna bajka:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
nic ciekawego żadna z nich oczywiście w takich cenach popieram opinie kolegów od 2,0 w zwyż w zasadzie spalaniem się nie różnią

juz nie mowiac o tym, ze 2.8 spali mniej :) Ale nie poruszajmy znowu tego tematu... :P

Tak jak koledzy pisza - lepiej kup 2.5 niz 2.0. Spalanie praktycznie to samo, a wrazenie z jazdey zupelnie inn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał Kosa325i Ta ostatnia czasami nie powinna miec szerokiej nerki ? może ktoś potwierdzić opinie kolegi? a mata wyciszająca pod machą?

do tego brak plastiku łączącego grill z pasem przednim, kierunki zmienione zapewne z musu, maska lekko przesunięta na jedną stronę, błotnik od kierowcy nie jest spasowany jak z fabryki, miała niestety małe bum z przodu, w przebieg nigdy nie uwierzę, chyba że przyjedzie poprzedni właściciel pan Niemiec i potwierdzi, heh. Wozu nie zaczynaj ;) jak 2.8 to lepiej M3 spali tyle co 318 is a wrażenia nieporównywalne. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...