Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Od razu Wam powiem, ze kosztorys z BMW nic Wam nie da, testowalem dwa razy: Kosztorys z BMW Inchape i do PZU a PZU na to to rob pan w salonie pokryjemy, druga sytuacja nie wiem w jakiej firmie gosc mial jak mnie zachaczyl to naprawa 30 tys z salonu bmw pokazalem powiedzieli ze oddadza jak zrobie w salonie albo jak przedstawie rachunki za oryginalne czesci i robocizne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No to trudno. Niech to zrobią bezgotówkowo. Nawet jeśli Aviva nie uzna mi mpakietu tylko aeropakiet który był zamontowany podczas zawierania umowy (robili zdjęcia auta) to aeropakiet w Inchape kosztuje 1700 zł. Do tego robocizna, lakierowanie - wyjdzie myślę z 3000 zł. A nie zasrane 1300 zł które mi wypłacili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu Wam powiem, ze kosztorys z BMW nic Wam nie da, testowalem dwa razy: Kosztorys z BMW Inchape i do PZU a PZU na to to rob pan w salonie pokryjemy, druga sytuacja nie wiem w jakiej firmie gosc mial jak mnie zachaczyl to naprawa 30 tys z salonu bmw pokazalem powiedzieli ze oddadza jak zrobie w salonie albo jak przedstawie rachunki za oryginalne czesci i robocizne.

Święte słowa kilka razy to juz przerabiałem, kosztorys nic nie daje tylko za niego się wybuli

No to trudno. Niech to zrobią bezgotówkowo. Nawet jeśli Aviva nie uzna mi mpakietu tylko aeropakiet który był zamontowany podczas zawierania umowy (robili zdjęcia auta) to aeropakiet w Inchape kosztuje 1700 zł. Do tego robocizna, lakierowanie - wyjdzie myślę z 3000 zł. A nie zasrane 1300 zł które mi wypłacili.

Jeśli masz już 1300zł na koncie to odeślij i powiedz że bezgotówkowo z BMW robisz- i nic ciebie nie interesuje.

A co miałeś a co masz to inna bajka, bmw zamontuje to co jest uszkodzone ( wymieni ) na nówki.

A jak ubezpieczałeś np. na zimie 17" a teraz masz 18 za 4 tys i jak bys uszkodził felge to co nie zapłacą za to?- bzdury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Inchape jest tak, że jeśli zamierzasz naprawiac auto u nich to za kosztorys nie płacisz nic. Jeśli planujesz naprawic auto w innym zakładzie to płacisz im za kosztorys 250 zł. Jutro tam jadę, pogadam z gościami od likwidacji szkód, może mi coś doradzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem z felgami jest tak, ze najczesciej ubezpieczane sa te, ktore sa fabryczne. Nie interesuje ich (wiekszosc ich nie interesuje w sumie ;) ) jakie dolozylo sie felgi, bo polisa nie zawiera tej rzeczy. A jest tak dlatego, ze jest opcja ubezpieczenia dodatkowego felg na okreslona wartosc, a jak wszyscy tu wiedza, to ubezpieczalnia ma zarobic, nie ubezpieczeni, takie sa niestety realne fakty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Ja ostatnio miałem taką sytuację, że koleś innym autem uderzył mnie w tylny zderzak w moim e46. Oczywiście spisałem oświadczenie sprawcy kolizji i zadzwoniłem do PZU (ubezpieczyciel sprawcy). Przyjechał rzeczoznawca i stwierdził, że zderzak do wymiany. Po dłuższym czasie dostałem wycenę i tu uwaga na kwotę 830zł! Długo nie myśląc skontaktowałem się z Inchape, pojechałem do nich pokazałem kosztorys z PZU. Pracownik z Inchape powiedział, że oni zrobią swój kosztorys (na nowych oryginalnych częściach) na ok 3tyś wyślą do PZU i po zatwierdzeniu odezwą się do mnie. Po niecałym tyg czekania dostałem tel, że PZU zgodziło się i mogę przyjechać zostawić auto :) Także w pon zawiozłem swoje e46 i dostałem na czas naprawy nowiutkie 2 miesięczne F30 kuogkuogkuog Czas naprawy to 5dni chyba, że w trakcie naprawy wyjdzie coś jeszcze prócz zderzaka ;) Oczywiście za wynajęcie auta płaci PZU. A dzienny koszt wynajęcia to 405zł netto. Także myślę, że warto było oddać do Inchape, niż próbować wyciągnąć więcej i samemu naprawiać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...