Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Wita wszystkich milosnikow marki Bmw! Obecnie jezdze bmw e46 2,8l 2001r i chcialbym przerobic ja wizualnie na m3. Zastanawiam sie jednak czy po zdjeciu np. moich blotnikow , blotniki od m3 beda pasowaly czy bedzie trzeba cos przerabiac? tak samo z maska czy ona bedzie pasowala po zdjeciu zwyklej? Wiem zeby uzyskac pelny efekt musze wyciac tylnie blotniki i zamontowac orginalne od m3 bo inaczej nie bedzie pasowal mi zdezak od orginalnej m3. Jezeli ktos ma pojecie jak to wszystko zrobic prosze o podpowiedz bo ja nie wiem jak mam sie do tego zabrac i nie chce tu wipisywac jakis bzdur. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wszystko zalezy ile chcesz dinero przeznaczyć na tą operacje :mrgreen: średnio to ładna maska 1500zł + kratka ze spryskiwaczami (mam taką jak by ktoś chciał :)) lub laminat 800zł , błotniki+- 500zł , zderzaki kompletne 2tyś , jeszcze nowe nadkola itp. Tylnie błotniki nie problem wstawić z Mki ale też kosztują ostanio była cała buda anglik M3 za chyba 5tys :mrgreen: i dolicz lakierowanie całej budy bo tylko dach zostaje i drzwi nie ruszany takie profi od 4tys w góre Mysle ze 15tyś na taka operacje trzeba wywalić :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak nie zgodze się z Przedmówcami. Skoro tak jest, że każde 330i i 330d wciągnię 328 to po co mozliwść zamówienia M-Pakietu fabrycznego nawet dla 318i? Czy co drugie auto na drodze to 330i lub 330d, a jak juz sie spotkaja na swiatłach to bedą mieli chęci i watunki do ścigania? Kolega napisał, że wizualnie, bo jakby nie było M-Pakiet znacznie uatrakcyjnia wygląd auta. Sprzedac i dołozyć też można, ale dołożyć trzeba będzie więcej niż zostało kasy ze sprzedaży :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
328 to po co mozliwść zamówienia M-Pakietu fabrycznego nawet dla 318i? Czy co drugie auto na drodze to 330i lub 330d, a jak juz sie spotkaja na swiatłach to bedą mieli chęci i watunki do ścigania? Kolega napisał, że wizualnie, bo jakby nie było M-Pakiet znacznie uatrakcyjnia wygląd auta.

Ale założenie M-Paka do zwyklaka to nie to samo co przespawanie połowy budy z oryginalnego M3 wiec nie bardzo łapie o co chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale założenie M-Paka do zwyklaka to nie to samo co przespawanie połowy budy z oryginalnego M3 wiec nie bardzo łapie o co chodzi ?

Tak, ale w temacie poszła rozmowa w kierunku "porobienia" takiej "M3" przez 330i czy 330d. Sam sposób i wykonanie takiego zabiegu zależy od samego zainteresowanego i czy taka operacja zostanie przeprowadzona tak, by efekt został w 100% osiągniety i by nie narobić wiochy, ale już jego sprawa i jego pieniadze i jego samochód.

PS: pomijamy oczywiście kwestię tego co siedzi pod maską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Tak, ale w temacie poszła rozmowa w kierunku "porobienia" takiej "M3" przez 330i czy 330d. Sam sposób i wykonanie takiego zabiegu zależy od samego zainteresowanego i czy taka operacja zostanie przeprowadzona tak, by efekt został w 100% osiągniety i by nie narobić wiochy, ale już jego sprawa i jego pieniadze i jego samochód. PS: pomijamy oczywiście kwestię tego co siedzi pod maską.

Kozin ale M3 / M5 na klapie do czegoś zobowiązuje , akurat dla mnie to by była totalna popelina jeździć takim czymś co udaje M3 a zawirusowany GolfiarzV porobi Cie na światłach.

Ale jak ktoś chce mieć takie spawane M328i to czemu nie , nie moja kasa nie mój problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, jak najbardziej, ale my mówimy o zwykłym M-pakiecie tylko. Więc co powiesz Mordulec ludziom - nawet z naszego forum - którzy mają w swoich bawarakch M-pakiety badź planują go założyc? M-pakiet jest cool i poporstu cieszy oko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozin ale M3 / M5 na klapie do czegoś zobowiązuje , akurat dla mnie to by była totalna popelina jeździć takim czymś co udaje M3 a zawirusowany GolfiarzV porobi Cie na światłach.

Ale jak ktoś chce mieć takie spawane M328i to czemu nie , nie moja kasa nie mój problem :)

i tu sie zgodze z toba miec org pakiet M a golfina cie wytnie na swiatlach wstyd jak .......... wiec wrzuc najpierw kompresor a dopiero pozniej baw sie w body kit :P :p :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
ale my mówimy o zwykłym M-pakiecie tylko. Więc co powiesz Mordulec ludziom - nawet z naszego forum - którzy mają w swoich bawarakch M-pakiety badź planują go założyc?

Kozin no sory ale ja nie łapie o co chodzi .... gość chce wycinać tylne błotniki a Ty mówisz o zakładaniu M-Pakietu

Wiem zeby uzyskac pelny efekt musze wyciac tylnie blotniki i zamontowac orginalne od m3 bo inaczej nie bedzie pasowal mi zdezak od orginalnej m3.

Niech mnie ktoś poprawi , ale z tego co zrozumiałem to nie chodzi o założenie M-Pakietu ...... tylko o przerobienie wszystkich blach na oryginalne M3 a to gruba różnica :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
No też mi sie wydaje, że gadamy i nie do końca wiemy o czym? Czy masz na myślli, że M-pakiet nie jest fajny, bo to imitacja M3/ M5 czy to jak Kolega OTIS chce go uzyskać?

:lol:

Dobra to napiszę prosto i mam nadzieję zrozumiale :

-M-pakiet montowany w normalnych autach 318 / 320 / 330 uważam za jak najbardziej fajny dodatek auto wygląda konkretnie

-Robienie M3 ze zwykłego 328i - polegające na wycinaniu i spawaniu całej budy żeby tylko wyglądała jak fabryczne M3 (nie M-technik) uważam za kompletny bezsens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol:

Dobra to napiszę prosto i mam nadzieję zrozumiale :

-M-pakiet montowany w normalnych autach 318 / 320 / 330 uważam za jak najbardziej fajny dodatek auto wygląda konkretnie

-Robienie M3 ze zwykłego 328i - polegające na wycinaniu i spawaniu całej budy żeby tylko wyglądała jak fabryczne M3 (nie M-technik) uważam za kompletny bezsens

No i gites;);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się, ale jak fura wygląda zależy od właściciela, jak jedzie - też.

gdybym miał dokładać "M", "R", "S" itp pakiety (zależy od marki) to mam dwa wyjścia - najpierw podkręcić, żeby pokazać gnojkom gdzie ich miejsce, albo założyć zderzaki, progi itp. i na światłach charakterystyczny ruch dłonią przy podbródku (pogarda), udawać mądrzejszego i że niby się w mieście nie ganiam... Tu się można przejechać :D, ale pamiętajmy że o gustach się nie dyskutuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na światłach charakterystyczny ruch dłonią przy podbródku (pogarda), udawać mądrzejszego i że niby się w mieście nie ganiam...

Widzę kolega ma duże doświadczenie w tym temacie. Robisz tak za każdym razem gdy Twój emerytowóz zatrzymuje się na czerwonym ? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze - śmiać mi się chce ale do 1,8 benz i 2,0 d wącha moje bąki ;) o ile nie mam nikogo w aucie, i warunki sprzyjają - współczesna *****rzeria nie ma jaj, umiejętności i wyobraźni - objechać 120-140 konne auto 90 konnym emerytowozem to bułka z masłem, masa satysfakcji i mnóstwo siary dla niedoszłego "Kubicy" który zostaje z tyłu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu sie

objechać 120-140 konne auto 90 konnym emerytowozem to bułka z masłem, masa satysfakcji i mnóstwo siary dla niedoszłego "Kubicy" który zostaje z tyłu

Tu sie zgadzam nie raz udalo sie bezproblemowo 90 konnym autem rodzinnym odjechac kozaka w roznych furach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...