Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj z Podwala spod Sądu został skradziony Compact E36 !!!

Sprawa o tyle niefajna, że dwa dni temu sprzedałem to auto chłopakowi z Jelcza a dzisiaj przyjechała jego dziewczyna i auto zostało skradzione !!!

Czarny

Przyciemnione szyby

Rejestracja DW1221U

Znaki szczególne: lotka hella na klapie, duże opony zimowe 16stki ;/

Jeszcze widoczne ogłoszenie na otomoto

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C17155883

C17155883_1.jpg

C17155883_3.jpg

C17155883_6.jpg

C17155883_1.jpg

C17155883_3.jpg

C17155883_6.jpg

Edytowane przez rookie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze powiem, że jestem w szoku że złapali gościa, jakiś fachowiec ponoć miał zestaw kluczy serwisowych do różnych modeli bo otworzył bez problemu ;/ Ponoć 4 skrzyżowania dalej od miejsca w którym zostało skradzione (parking strzeżony pod Urzędem Stanu Cywilnego, śmierdząca sprawa i tak dla mnie bo cieć mówił że NIC NIE WIDZIAŁ a później zaczął mówić, że dopiero co przyszedł do pracy!!! Jak dowiem się który to był dokładnie parking to dam znać kto wie może jakiś dziwny układ tam jest!!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
(parking strzeżony pod Urzędem Stanu Cywilnego, śmierdząca sprawa i tak dla mnie bo cieć mówił że NIC NIE WIDZIAŁ a później zaczął mówić, że dopiero co przyszedł do pracy!!! Jak dowiem się który to był dokładnie parking to dam znać kto wie może jakiś dziwny układ tam jest!!!)

Z parkingu strzeżonego , no to ładne kwiatki ... tego kolesia ustrzelili na mieście czy w skrytce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod dużym wrażeniem ,ze naszej szanownej policji udało się coś odzyskać... bo jak z tym bywa to każdy z nas wie. A tak swoja droga rookie to sporo nieprzyjemności wynikających z zaistniałej sytuacji Cie ominęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok więc tytułem wyjaśniło się kilka spraw, przypomnę tylko fakty :)

środa - sprzedaje auto parze z Jelcza Laskowic

piątek - przyjeżdżają do Wrocławia, parkują pod Sądem na podwalu i po 15 min auta nie ma

W rozmowie ze mną przez tel. chłopak trochę w panice namieszał bo powiedział, że był to parking strzeżony taki zamknięty, koniec końców wyszło na to, że był to po prostu ten chodnik z płatnym parkingiem naprzeciw Sądu, a za ciecia miał parkingowego, który sprawdza po prostu czy jest parking opłacony. Ale w panice i złości wcale się nie dziwie ;/ Prawda jest taka, że z rozmów z policją wyszło, że mimo wszystko Wrocław ma naprawdę niezły system monitoringu łącznie z automatycznym rozpoznawaniem rejestracji więc o ile się szybko da znać po kradzieży i nie wpakują auta w jakąś chłodziarkę szansę na szybkie ścignięcie dziada są duże.

Więc tak jak mówicie i mnie ominęła dziwna sprawa jako sprzedającego i ktoś może się cieszyć autem !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulację dla policji, normalnie ciarki mnie przechodzą jak widzę po forum co się dzieje we Wrocławiu... aż strach do Was jechać.

Mysle ze to nie tylko u nas sie dzieje, tylko wszedzie. Gdyby np w Zielonej byla strona internetowa ktora dawalaby info za kazdym razem jak jakis samochod zostalby skradziony to tez bys sie zdziwil ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No strony takiej nie ma, lub ja o jej istnieniu nie wiem :) ale widziałem temat że w Nowej Soli ukradli BMW więc blisko. a złodzieje są wszędzie... jest auto i nie ma auta... a widzę po forum że zderzaki to już norma, u mnie w ZG słyszałem że kradną halogeny ale tylko oryginalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W ZG ostatnio oprócz tradycyjnie kradzionych a4, a6, passatów i golfów (diesle) wcięło też nie mniej niż 2 szt. mondeo, zdarza się,że idą francuzy i prują do wielkopolski. Jak się dowiedziałem pod koniec ubiegłego roku, że poszły dwie Bumy, to się zaniepokoiłem... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W ZG ostatnio oprócz tradycyjnie kradzionych a4, a6, passatów i golfów (diesle) wcięło też nie mniej niż 2 szt. mondeo, zdarza się,że idą francuzy i prują do wielkopolski. Jak się dowiedziałem pod koniec ubiegłego roku, że poszły dwie Bumy, to się zaniepokoiłem... :evil:

No nawet nie widziałem że się tak dzieje u nas w mieście, ale będę się miał na baczności:) Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...