Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat



Gość Mordulec

Rekomendowane odpowiedzi

Według życzenia zamieszczam pozostałe czasy przejazdów, kolejność jest przypadkowa.

wynik

TnT - 1.0785

Michał z3 - O.879

BABSI 105 - 1.021

Rafał - 1.0255

Nem - 0.8005

Kamija - 0.801

SOSHI - 1.0295

Chiccoo - --------

Kante30 - 0.899

Janek - 1.0115

Śliwa - ---------

Antena - 1.017

Andrych - ----------

Szymon - ----------

Remik - 1.023

Benny - -----------

Lukmaciol - -- --------

Ramzi - 1.0375

Kosa - 1.022

Bmwfane34 - 0.8195

Mordulec - --------

1 WO - ----------

Osoby które zaznaczyłem kreskami nie zostały sklasyfikowane ponieważ nie wykonały

okrążeń pomiarowych w obydwu kierunkach o czym informowałem podczas otwarcia zlotu.

_________________

Życie to wyścig reszta jest milczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebardzo moge ogarnac te czasy. Moze ktos mi je wyjasnic :) Wyniki sa w sekundach czy jak ? Czy to roznica do najlepszego czasu ?

Weżśmy do przykładu wynik Kosy:

Najlepszy czas w prawo -1.006 , najlepszy czas w lewo 1.038 . Obydwa czasy

sumójemy i dzielimy przez 2 = wynik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj przyklad jest prosty, zastanawiam sie nad takim:

Kosa - 1.022

Bmwfane34 - 0.8195

jak wiadomo minuta ma 60 s., mniemam więc że 0.81 to 81 s tylko dlaczego nie zapisane jako 1.20

:)

Kosa w tabeli podałem wyniki tak jak wyszły na kalkulatorze czyli tak jak je sędziowie wyliczyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Taka mała niespodzianka. W wizytówce na stronie głównej miasta Gostyń można sobie zobaczyć zdjęcia Gostynia w Wirtualnej wycieczce po mieście.

Także zapraszam do oglądania:

http://gostyn.pl/wirtualny/

Po prawej stronie można wybierać punkty widokowe. A najbardziej to zapraszam do oglądania punktów widokowych Toru kartingowego :D <bmw>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała niespodzianka. W wizytówce na stronie głównej miasta Gostyń można sobie zobaczyć zdjęcia Gostynia w Wirtualnej wycieczce po mieście.

Także zapraszam do oglądania:

http://gostyn.pl/wirtualny/

Po prawej stronie można wybierać punkty widokowe. A najbardziej to zapraszam do oglądania punktów widokowych Toru kartingowego :D <bmw>

Ekstra patent , fajnie że załapaliśmy się na fotki "WIDOKOWE" .... TnT dzięki za linka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...