Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat



Gość Mordulec

Rekomendowane odpowiedzi

no tak grilla zabiorę tez i jakaś pasze żeby przeżyć ,kosa jak dasz rade to nadrukuj więcej bo ja nie mam jak dzięki

to sie wbije do ciebie na grilowanko ,mogę dmuchać na węgła he he:-P

no pisać się dwa wolne miejsca !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to dziekuje wszystkim za ZA***ISTY ZLOT !! Moim zdaniem najlepszy w tym sezonie. Niczego niezabraklo. Bylo poprostu super. Posmialismy sie wypilismy piwko polatalismy po torze. Sporo naprawde pieknych beemek bylo. Niespodzianka tez sie udala bylo to prawie 80letnie BMW.

Czekamy na fotki i oby kolejny zlot byl jeszcze lepszy od tego :)

btw.

Mordulec byles jedyne V8mka i dotego jako jedyny 7er :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dziękuję tym co byli, Sebie za transport, Nemowi, Kosie i Śliwie za bujanie po torze. Szczególne podziękowania dla Nema za poświęcenie swej parasolki. Bez niej nie byłoby flagi klubowej ;) Wrzucam foty które zrobiłem. Do zobaczenia na kolejnych zlotach

https://picasaweb.google.com/103867138847878281332/Gostyn14Maja?authkey=Gv1sRgCPWD6Lqk5-3FjQE#

P.S. Trzeba coś zacząc trenowac. Południe zawinęło prawie wszystkie nagrody ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdziwy kierowca bmw z pałka metalowa

To właśnie parasolka Nema (lub to co z niej zostało). Gdyby nie to poświęcenie nie moglibyśmy rozwiesic flagi klubowej. Jeden z elementów masztu zostawiłem w garażu. Jak na to mówią? Alzhaimler czy cóś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nem ale lalka ta z allegro ..

"MAM DO CZYNIENIA ZE ZABYTKOWYMI AUTAMI UZYTKOWANE NATURALNIE ABY W SEZONIE LETNIM MAM POMYSL NA INNY MODEL DLATEGO MYSLE O SPRZEDAZY AL TEZ NIC NA SILE MOGE ROZWAZYC ZAMIANE NA AUTO DO KOBIETY TYPU ASTRA,FOCUS,DO 10TYS."

gdybym miał astre albo focusa to bym oddał :D

Edytowane przez jokeymiras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...