Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam , jestem nowy na forum ale mam nadzieje, że mogę liczyć na wasze wsparcie:drunk: Jestem na kupnie E39 3.0d Turing po lifcie. Mój budżet to max 25 tyś. z tym że nie chciał bym całej kwoty wpakować w sam zakup (ewentualne poprawki).

Nie oglądałem jeszcze żadnego egzemplarza w tej cenie i nie wiem czy realnym jest zakup utrzymanego w tym przedziale. Mam jednak już swój typ i stoi ona właśnie we Wrocławiu. Stąd prośba do Was o opinie i ewentualną pomoc w oględzinach, a może ktoś już miał z nią do czynienia:confused: W serwisie BMW Inchcape Wrocław powiedzieli za przegląd 750zł bez geometrii. Na pewno znacie jakiegoś dobrego mechanika w okolicy do którego warto podjechać na oględziny.

Poniżej podaje link do ogłoszenia ( nie wiem czy prawidłowo wstawiony:oops:):

http://moto.allegro.pl/bmw-e39-lift-3-0d-194km-zadbana-i1503779439.html

Rozmawiałem z właścicielem telefonicznie:

-szyba kierowcy nie reaguje;

-znikające piksele (wyświetlacz zegarów)

-wspomaganie chyba ciężko pracuje;

- zawieszenie remontowane 2 miesiące temu;( nie wie czy ma kwity/ u szwagra)

-cyt. " ja uważam że chodzi dobrze"

Cena do odbioru 21 tyś. Jeżeli coś wyjdzie na serwisie to obniży cenę.

Z góry dzięki za pomoc:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto wyglada poprawnie ale nie wiadomo jak w rzeczywistosci, wydaje sie byc bardzo dobrą oferta, sliczny kolor fajne wyposazenie... dziwne ze taka zwykla czern wokoł szyb. Jak nie masz wiedzy podstawa pojechac do salonu badz serwisu Boscha chociazby lub do Majewskiego z Brzegu specjalizujacego sie w BMW powinni sprawdzic prace silnika wtryski, turbine... Jezeli na oko nie zobaczysz jakichś miejsc szpachlowanych i wstawianych rzeczy to juz mozna dalej sie nia zainteresowac. Nie wiadomy przebiegi i dlaczego nie ma tablic DW ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chyba mieszka aktualnie we Wrocławiu (coś tam mówił o szwagrze...). O przebieg rzeczywiście zapomniałem zapytać- ale przestraszę się jak mi poda poniżej 250 tyś. Właściciel z rozmowy wydaje się być pewny swojego. Chciałbym się wybrać ją obejrzeć i ewentualnie kupić w tą sobotę, naprawdę super by było gdyby ktoś doświadczony z forum pomógł by mi w oględzinach - nie pozostanę dłużny:drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest problem,dzwoniłem do Majewskiego ale oni pracują tylko od poniedziałku do piątku... ja w tym czasie jestem za granicą i zostaje mi tylko sobota. Będę jeszcze dzwonił i może uda mi się go wyprosić żeby to załatwić w sobotę. Za diagnostykę powiedzieli 100zł - rewelacyjna cena w porównaniu do serwisu BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...