Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam po ciężkim szukaniu na forum nie napotkałem mojego problemu lub gdzieś jest ale ja nie potrafię tego znaleźć otóż chce zdemontować stacyjkę:

śruby bez łebków odkręcone

zawleczka (pierścionek) zdjęta

no i nadal się trzyma nie chce zejść :cry: zobaczcie na zdjęciach jak to wygląda i poradźcie mi coś

[ATTACH=CONFIG]9252[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]9253[/ATTACH]pencil.png

Edytowane przez daleki_pablo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pozycji 1 nie chce zejść chyba że jeszcze muszę zdjąć (siłą) takie coś bo wydaje mi się że to przytrzymuje

[ATTACH=CONFIG]9254[/ATTACH]

a z tym wkładem też będę musiał pokombinować dlatego bo w mojej buni stacyjka się obraca dookoła a klucz jest tak wyrobiony że już stacyjka w ogóle na niego nie reaguje i jeszcze ta blokada grrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od strony kluczyka w stacyjce jest taki mały otworek w niego trzeba włożyć coś cienkiego malutki imbus lub igła wtedy powinno zejść ja tak wyjmowałem ale było to już jakiś czas temu i dokładnie nie pamiętam ale napewno tak robiłem i kluczyk w odpowiedniej pozycji musiał być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego kolnierza ,co zaznaczyles strzalka nie sciagniesz ,poniewaz on schodzi razem ze stacyjka i tylko mozesz go polamac, a co do samej stacyjki to ma ona blokade, ze jak kluczem nie przekrecisz i jest zablokowane to nie sciagniesz.

dokładnie nie pamiętam ale napewno tak robiłem i kluczyk w odpowiedniej pozycji musiał być

Dokladnie tak bylo w pozycji nr jeden wyskakuje wklad :)

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta stacyjka zachowuje się jak by sprężynowała jak ją próbuje wyszarpać to cofa ją z powrotem

PS. ja nie chce wkładu wymieniać tylko cały mechanizm stacyjki a po za tym ten wkład ciężko bym miał z buni wyciągnąć dlatego że jest klucz wyrobiony i cały czas przeskakuje więc z pozycji 1 lipa a jak pamiętam że by odpalić trzeba było docisnąć kluczyk w jedną stronę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok zrobione po prostu zapiekła się i nie chciała zejść ale znów napotkałem problem po założeniu nowej auto nie odpala przełożyłem chip ze starego kluczyka do nowego chyba to jest chip taki guzik z diodą i baterią i nic ale gdy stary kluczyk włożę do nowej stacyjki i przekręcę tą kostkę wiecie na końcu stacyjki to odpali myślę że ten knot jest zaprogramowany w komputerze nadmieniam że nowe zamki dostałem z tą małą czarną skrzynką AWS BMW i komputerem

komputer chce zmienić może to pomoże ale nie wiem gdzie go szukać pomoże mi ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta mała skrzyneczka gdzie prowadzą te dwa kabelki ze zwoju przy stacyjce jest wymieniony na nowy ale nie wiem czy kompa muszę zmienić bo facet który mi komplet zamków sprzedawał powiedział że muszę to zmienić to znaczy to

[ATTACH=CONFIG]9266[/ATTACH]

ale nie wiem gdzie go znaleźć w aucie gdzie go mogę zmienić proszę powiedzcie mi gdzie ten komputerek jest w aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązałem problem sęk w tym że nikt mi nie powiedział że prócz bateryjki i diody jest tam taki czarny chop przyklejony w kluczyku dla mnie to wyglądało jak obudowa kluczyka ale po dokładnym obejrzeniu znalazłem ową pastylkę

Edytowane przez daleki_pablo
Rozwiązany problem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...