Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Na Hubskiej we Wrocku na parkingu Lidla stoi e46 w sedanie, 3.0d. Nie znam ceny , ani stanu auta, na szybie tylko nr telefonu. Z tego co widziałem przejeżdżając, kolorek ładny, tylko przedni zderzak coś trochę wisi. Gdybyś był zainteresowany to jak będę w okolicy mogę zapisać ten nr telefonu.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym ja szukał teraz E46 to napewno zainteresowałbym się autem Brzozy. Szukaliśmy jej chyba z 4 miesiące, był z nami oglądać ją dobry fachowiec. Autko na oryginalnym xenonie, parktronicu, składanych elektrycznie lusterkach. Wejdź w galerię Brzozy i ją obejrzyj. Nie jest to żaden ulep i myślę, że warto się nad nią zastanowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, jestem nowy na forum, i poszukuje już chyba z pół roku auta. a moją wybranką jest BMW E46 320D rok 2002 i w górę (po liftingu) w oryginalnym M-pakiecie kolor najlepiej czarny, wyposażenie: xenony, fotele kubełkowe, kierownica multimedialna M-pakiet, itp. do dyspozycji mam 30tys wszystko fajnie tylko nie potrafię nic takiego znaleźć...(nie chodzi mi o auta z allegro po "przejściach") wiecie może kto bychciał takie autko sprzedać? z góry dzięki;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW E46 320D rok 2002 i w górę (po liftingu) w oryginalnym M-pakiecie kolor najlepiej czarny, wyposażenie: xenony, fotele kubełkowe, kierownica multimedialna M-pakiet, itp. do dyspozycji mam 30tys wszystko fajnie tylko nie potrafię nic takiego znaleźć...

W takiej cenie możesz nie znaleźć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...