Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

To chyba zależy jak bardzo trzyma. Bo ja parę lat temu usuwałem folię z szyb i zeszła bez podgrzewania, a później płynem do mycia szyb doczyściłem i było gitara :)

Tak więc musisz spróbowac jak to idzie u Ciebie, wtedy zobaczysz czy opalarka czy coś innego pomoże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Forest generalnie ciekawe zajecie to nie jest, ale koles, ktory mi zrywal z Audi (sam nie mialem czasu - kupiec jechal ;) ) wyjmowal szybe podgrzewal i powoli zrywal, pozniej jeszcze cala zamoczyl w wodzie, przemyl rozpuszczalnikiem i bylo ok. Nie wiem czy dasz rade, ale zadzwon do tego kolesia co przyciemnial Ci szyby i spytaj sie jaka folie nakladal i czym najlepiej to zdjac.

Dowodzik sypneli Ci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie baw sie w suszarki, tylko pozadna opalarke wez. Bo suszarka jest dobra na naklejke rejestracyjna ;) Powinno zejsc, pozniej bedzie trzeba to cale swinstwo z szyby zmyc i to moze byc trudniejsze od odkelejenia tej zasranej folii. Tyle, ze ja bym sie na Twoim miejscu nie spieszyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mieli żadnego miernika. Pała najpierw sprawdzał xenony, gaśnicę i trójkąt, później bieżnik na oponach, później przyczepił się, że ponieważ mam współwłaściciela to musze jeździc z umową kupna auta a na końcu przyczepił sie do szyb. Ewidentnie szukali ***a do dupy i znaleźli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z tą umową kupna to chyba do*****, masz to wozić po to, żeby przy ewentualnej kradzieży złodziej miał wszystkie Twoje dane? Chyba nie zmienię zdania o policjantach.

Taki stary kawał:

Mały chłopiec przygląda się policantowi, w końcu ten pyta:

-Co się tak patrzysz chłopcze, pewnie chciałbyś mieć taką pałkę policyjną?

-Nie proszę pana.

-To pewnie chciałbyś taki lizak do zatrzymywania samochodów?

-Nie proszę pana, nie chciałbym.

-Wiem, pewnie chciałbyś zostać policjantem!

-Nie proszę pana, ja się dobrze uczę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forest co te pały wpisały do zaświadczenia jako powód zatrzymania dowodu?

Powinni wpisać że chodzi o szyby. Na stacji okręgowej wtedy zapłacisz jak za jedną usterkę 15zł.

Nie zrywaj foli tylko jedź na stację Xyz niedaleko Ciebie.

Pamiętasz nazwisko tej pały,nr ewidencyjny?

Ja po ostatniej akcji z Oławskimi pałami zapisuje teraz nr ewidencyjne i imię i nazwisko i jade z koksem jak widzę że odpie.dala palma jednemu czy drugiemu.Włączam sobie nawet dyktafon:)

Trochę to dziwne że policjant może zabrać dowód nawet jak radio w aucie jest niesprawne lub nawet wtedy gdy ma tylko podejrzenie jego niesprawnosci.

Poprzewracało się niektórym w baniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niezły pech. Widocznie żonka mu nie dała... :)

taaa, albo mu kolega nie dal. ja tez juz mialem przejscia z olawskimi palami i nie bylo milo. w golfie pajac dopatrzyl mi sie za glosnego tlumika, paska na przedniej szybie, za nisko zamontowanej rejestracji z tylu (powinno byc 30cm od ziemi) bo klapa byla wygladzona... a na koniec zabil mnie tekstem- "nie pozwole zeby takie cos jezdzilo po moich drogach"... no straznik teksasu pier***ony...

Forest jak dasz rade to podjedz do jednej i drugiej stacji diagnostycznej w olawie i powiedz wprost jak sprawa wyglada- powinni ci podbic bez zrywania folii. ja kiedys podjechalem na ta stacje kolo galerii olawskiej i powoiedzialem wprost ze tlumik za glosny, linka od recznego urwana, tylne hamulce do roboty i wyciety kat- gosc mi kazal tak dla picu wjechac na rolki i podbil od reki. nic nie stracisz :) powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forest jechał po naklejki maxbimmer.pl dla mnie :D jutro chyba mi się dostanie hehe :D

a tak z tematem to mi zabrali rok temu dowód za szyby ale przy zatrzymaniu za stanie jednym kołem na linii ciągłej na światłach ... mówili ze po linii nie można przejeżdżać

szyby przy okazji mi skasowali próbowałem załatwić na lewo ale nikt nie chciał tego się podjąć wreszcie zerwałem (5 minut na szybę) na stacji zapłaciłem 20 zł

ja bym teraz zamienił szyby na wizytę na stacji a potem z powrotem jedyne dobre wyjscie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forest na początku bez żadnej opalarki...weź bardzo ostry nożyk tapicerski i po prostu podważ folie na którymś z rogów:) przyciskając folie palcem do nożyka powoli odklej 1 cm i poźniej normalnie odrywaj.....jak w ten sposób nie zejdzie to masz folie termozgrzewalną....i najbezpieczniej wyciągnąć szybe zeby opalarką tapicerki i plastików nie zniszczyć na drzwiach:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa, albo mu kolega nie dal. ja tez juz mialem przejscia z olawskimi palami i nie bylo milo. w golfie pajac dopatrzyl mi sie za glosnego tlumika, paska na przedniej szybie, za nisko zamontowanej rejestracji z tylu (powinno byc 30cm od ziemi) bo klapa byla wygladzona... a na koniec zabil mnie tekstem- "nie pozwole zeby takie cos jezdzilo po moich drogach"... no straznik teksasu pier***ony...

Forest jak dasz rade to podjedz do jednej i drugiej stacji diagnostycznej w olawie i powiedz wprost jak sprawa wyglada- powinni ci podbic bez zrywania folii. ja kiedys podjechalem na ta stacje kolo galerii olawskiej i powoiedzialem wprost ze tlumik za glosny, linka od recznego urwana, tylne hamulce do roboty i wyciety kat- gosc mi kazal tak dla picu wjechac na rolki i podbil od reki. nic nie stracisz :) powodzenia

dokładnie Matite bulaje z oławy majom nasrane myslom ze som psami to mogom karzdego zeszmacic chodzą jak bogowie znimi czeba ostro jak mie kontroluja to biore notes spisuje nr odznaki stopien i nazwisko a jak mnie pytajom po co mi to to muwie krutko lubie wiedziec kto mnie kontroluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie Matite bulaje z oławy majom nasrane myslom ze som psami to mogom karzdego zeszmacic chodzą jak bogowie znimi czeba ostro jak mie kontroluja to biore notes spisuje nr odznaki stopien i nazwisko a jak mnie pytajom po co mi to to muwie krutko lubie wiedziec kto mnie kontroluje

Staszek ma racje,poprzyjmowali do oławy samych nieudaczników których kopano w dupe na każdym kroku na osiedlu i teraz chcą żadzic.Cwaniaczą jak tylko potrafią raz jednego poprosiłem zeby juz do mnie nie mówił,a raz poprosiłem zeby wezwali inny radiowóz bo nie dojdziemy do porozumienia,w obu przypadkach nie mnieli racji i szukali za co mandat dac,po drugim razie zastanawiałem sie nad kupnem jakiegoś rejestratora albo chociaż dyktafonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mieli żadnego miernika. Pała najpierw sprawdzał xenony, gaśnicę i trójkąt, później bieżnik na oponach, później przyczepił się, że ponieważ mam współwłaściciela to musze jeździc z umową kupna auta a na końcu przyczepił sie do szyb. Ewidentnie szukali ***a do dupy i znaleźli.

Umowę to trzyma się w domu, DR jest dokumentem potwierdzającym dopuszczenie do ruchu, a czyim autem jeździsz to penis mu do tego. Dziwne zwyczaje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...