Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym wyjśc z propozycją Spotu na Bielanach w połączeniu z zabawą gokartów. Rozmiawałem z chłopaczkiem, przy wiekszej ilości można wynegocjować rabat i wynając tor tylko dla nas. Można róznież zorganizować zawody w przejeździe na czas lub bitwe dwóch druzyn, opcji jest wiele. Zabawa jest naprawde super:D

Co oferują:

1. eletroniczny pomiar czasu

2. dł. toru 400-500m

3. Gokarty o mocy 6,5 KM i poj. 200 cm3.

Co myslicie o tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cena jest uzależniona od ilości chetnych, mozna sie targować, mam numer do "szefostwa". Jak sie jedzie normalnie, to od osoby cena wynosi 25 zl/10min. 30 min jazdy bez odpoczynku jest raczej niemożliwe, bola bardzo nadgarstki. Moze zrobimy wstępna liste osób a potem cos ponogecjować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze ze warto by było zebrac jak najwieksza ilośc osób - kuzynów, ciotki, wujków, kolegów z pracy itp. Jedni jedzą w Pizza Hut czy tam bajere cisna, emocje jednym słowem gwarantowane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod dachem na pewno

takze wyklucza się nieodbycie imprezy przerz złą pogode

Osobiscie mi 20 w zupelnosci wystarcza po 30 podejzewam ze ukrwienie rak doprowadza do szalu :)

Można zrobić 10min zapoznania z torem

chwila przerwy i 10-20 min wyścig :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moze zróbmy tak zbieram listę do 6 maja do pon, nastepnie dzwonie do nich albo na Bielany lub do Siechnic - wstępnie proponuje 14-15 (bedziemy po wypłatach takze kazdy będzie miał kaske i komfort psychiczny:D)

Wstępna Lista do ustalenia ilości osób celem negocjacji ceny za tor:

1. Kozin + 2 lub 3 os

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Siechnicach zosawilem cos kolo 70plnow za 20min z tym, ze niemialem karty, ktora sie wyrabia na miejscu a z nia ma sie calkiem spora znizke no i czepek trzeba bylo zakupic. Pozatym tor jest fajny gokart sa wpozadku. W lipnym miejscu jest tylko umieszczony ekran z czasami bo na wyjsciu z luku niesposob go zauwazyc bo zaraz za nim jest koleny zakret.

1. Kozin + 2 lub 3 os

2. Korni8808 (o ile termin spasi; a i jak będę to walczę o zwycięstwo :lol:)

3. Nem (czy Edka to jeszcze niewiem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozin ale to tak od dupy strony .....

-Najpierw konkretne koszty u jednych i drugich ze zniżką dla grupy

-Jeden konkretny termin imprezy

-I dopiero lista

Jak zaczniesz od listy na nie wiadomo jaki termin i bez podania kosztów to efekt będzie taki sam jak z wyjazdem do muzeum BMW .... każdemu pasowało w innym terminie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale co ja powiem facetowi - że bedzie 5 czy 50 osób, od ilości jest uzależnieona cena, mowie narazie wstepnie, zobacze ile osób sie zadeklaruje i wtedy mu powiem rzeczowo i bedziemy negocjowac np nem napisał ze za 20min w siechnicach zapłacił 70zl bez karty, ja bez karty zapłąciłem za 22 min 50 zl - mozemy to przyjąc jako cene wyjściową która napewno nie pójdzie do góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dodam tylko, ze w Siechni jak sie wyrobi karte i ma sie swoj czepek to kumple jakos 56zl zaplacili. Karte mozna wyrobic w kazdej chwili tylko podjechac tam trzeba i niema problemu.

ok Nem tez wezme to pod uwage podczas negocjacji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...