Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mysle, że Bielany na pierwszy tego typu spocik są ok - dobra lokalizacja praktycznie dla wszystkich, mozna coś zjeść w Pizza Hut czy KFC. Jesli tylko pogoda dopisze bedzie super, tor jest ok, miejscami nierówna kostka dodaje troszke "dramatyzmu" jeździe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby coś to można wziąć dodatkowo 2-3 osoby (one nie są pewnie dlatego nie pisałem ich), czy już musztarda po obiedzie???

nie, czekamy na sonde dopiero wtedy bede dzwonił i negocjował, można powiedzieć że lista jest jeszcze otwarta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest jeszcze otwarta, oni są bardzo ruchomi, stąd ich nie zapisywałem, ale w sumie chyba dobrze, bo lepiej jak okaże się, że więcej osób przyjedzie, to wtedy jeszcze większa szansa na większą zniżkę niż później odejmować osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlicz ile nas jest na liście i spytaj o cenę dla tylu osób, to będziemy wiedzieć orientacyjnie ile PLN potrzebujemy. Suma sumarum na Bielanach i tak pewnie będzie 4-5 osoby więcej lub mniej niż lista przewiduje. Może musimy sobie jakoś tor zarezerwować, żebyśmy nie czekali w kolejce z normalnymi ludźmi. Ile gokartów mają i czy wszystkie mają w takim samym stanie silniki, bo kiedyś w Koronie gokart gokartowi nie równy i wtedy rywalizacja do bani jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gokart gokartowi nie równy i wtedy rywalizacja do bani jest.

Na jakim torze nie bylem, to zawsze tak bylo i wydaje mi sie ze jest to niestety nieuniknione :/

01. Kozin + 2 lub 3 os

02. Korni8808 (o ile termin spasi; a i jak będę to walczę o zwycięstwo )

03. Nem (czy Edka to jeszcze nie wiem)

04. Edka

05. Energy+ może jeszcze ktoś

06. Sebo_Wroc & Junior ( o ile nie wypadnie to w 14.05., 15.05. może być )

07. Gutkos + 1 na pewno (może więcej)

08. Staszek + 1 osoba (może więcej)

09.wilkov

10.Edu

11. Pola & Mordulec + może jeszcze mój brat

12. Sulek

13. rush

14. Magda

15. Lijo i Ewa (ew. termin 21-22.05 mi nie pasuje - wesele)

16. Kosa325i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakim torze nie bylem, to zawsze tak bylo i wydaje mi sie ze jest to niestety nieuniknione :/

Tu się nie zgodzę bo tor Mała Monza jest wyposażony w takie same gokarty z takimi samymi silnikami i muszę powiedzieć ze są na prawdę niewielkie różnice.

Drobne dysproporcje w "ustawieniach bolidów" :D można spokojnie zrekompensować techniką jazdy i doborem toru jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

01. Kozin + 2 lub 3 os

02. Korni8808 (o ile termin spasi; a i jak będę to walczę o zwycięstwo )

03. Nem (czy Edka to jeszcze nie wiem)

04. Edka

05. Energy+ może jeszcze ktoś

06. Sebo_Wroc & Junior ( o ile nie wypadnie to w 14.05., 15.05. może być )

07. Gutkos + 1 na pewno (może więcej)

08. Staszek + 1 osoba (może więcej)

09.wilkov

10.Edu

11. Pola & Mordulec + może jeszcze mój brat

12. Sulek

13. rush

14. Magda

15. Lijo i Ewa (ew. termin 21-22.05 mi nie pasuje - wesele)

16. Kosa325i

17. Mati & Daria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetestujemy Bielany i wtedy podejmiemy decyzję (jak ludziom się spodoba) o kolejnym wypadzie na gokarty. W Czechach jest fajny tor, nigdy na nim nie byłem. Ale na fotkach i z opowieści kolegi jest ok. http://www.motokary-motobydlo.cz/

A gdzie byliście na gokartach w Czechach w ramach urodzin??

Edytowane przez sulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Przetestujemy Bielany i wtedy podejmiemy decyzję (jak ludziom się spodoba) o kolejnym wypadzie na gokarty. W Czechach jest fajny tor, nigdy na nim nie byłem. Ale na fotkach i z opowieści kolegi jest ok. http://www.motokary-motobydlo.cz/

A gdzie byliście na gokartach w Czechach w ramach urodzin??

Właśnie tam byliśmy na urodzinowym zlocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...