Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Siema drodzy parafianie;)

Znalazłem chwilę,by poprzeglądać co tam w internetowni piszą i sam nie wierzę co znalazłem

http://moto.allegro.pl/bmw-e30-320i-coupe-i1646080364.html

na zdjęciach wygląda dobrze.Wiem,że są pewne mankamenty,ale przypominam wiek i cenę...piąte zdjęcie mnie nieco niepokoi-wygląda to trochę jakby obie połowy były w innych odcieniach.Wierzyć chcę,że to kwestia światłocienia.

Czy ktoś z Oławy/okolic,kojarzy to maleństwo?Może kogoś nowego z forum(mea culpa,dawno nie siedziałem dłuzej na forum)?

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to popatrz na dom.....też był cieniowany?? ewidentnie brązowy dół ściany jest jaśniejszy z przodu a ciemniejszy z tyłu.....nawet na białej strukturze jak sie przypatrzysz to widać to samo...:) i pierwszy raz widze cieniowane drzwi w ten sposób:D:D było by zapruszone lekko...i równo...a nie po długości na środku i praktycznie nic z góry i pod listwą:D

ps. na tych badylach też widać jak sie światło rozchodzi...lewa strona jasna prawa ciemna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no Panowie,nie będę się telepał 400kameów po auto dla przyjemności.dolnośląskie+opolskie wchodzi w grę.Niestety czas jest tu ograniczeniem.

woz'u za rok to wiesz...mówiłem to już rok temu;czas zacząć jeździć e30stką:) zresztą...srebrny mi do oczu nie pasuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coupe i już nawet b20 może być...(żyje złudzeniami...:) );chociaż myślę nad IS'em.Ktoś jezdzil tym w e30?Jakies modyfikacje istotne ten silnik przechodził w odroznieniu od e36?

W e30stce z IS'em jest chyba troche problemów z zamiennikami niektorych cześci,prawda to?Na przykład wydech tylko w ASO...gdybyś ktoś umiał zweryfikować te informacje na podstawie własnych doświadczeń,to byłym wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...