Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

witam słuchajcie posiadam bmw e34 1990r 520i 95kw 12V klimatyzacje posiada otóż nie mogę w niej znależć filtra kabinowego (czy wogule on posiada) ostatnio chciałem wymienić filtr kabinowy,z tego co mi wiadomo to znajduje się on tuż przy nagrzewnicy,rozebrałem schowek i te dalej osłonę górną i boczną w komorze schowka później odkręciłem podłużny dekielek z boku nagrzewnicy ale tam za tym dekielkiem była nagrzewnica klimatyzacji,czy wie ktoś może coś na ten temat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz wersje z klimą to filtr kabinowy powinieneś mieć POD SCHOWKIEM. z tego co wiem to jest sporo kombinowania z rozebraniem tego dziadostwa. sam ostatnio chciałem zmienić u siebie.. ale spasowałem z tematem i teraz woże go w bagażniku.

a na marginesie to cześć wszystkim - bo to mój pierwszy post tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozebrałem dziś znowu schowek od nowa i wszystko co w komorze schowka możliwe, wyjąłem też podłużny komputer który się znajduje za nagrzewnicą i niestety nie znalazłem filtra pyłkowego a według katalogu do mojej bmki idzie ten filtr i wszystko się zgadza w katalogu.może on się znajdować od strony kierowcy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosa umie odrazu za nagrzewnicą znajduje się ten komputer i jest on wsuwany i nie ma żadnej pokrywki białej od filtra kabinowego,na zdjęciach wyraźnie jest widać że tam znajduje sie filtr odrazu za nagrzewnicą a umie nie ma.jak to jest możliwe że według katalogu do tego rocznika i modelu idzie i wszystko się zgadza a umie tego filtra nie ma nawet miejsca na niego nie ma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wychodzi na to że mam wersje bez filtra pyłkowego co jest bardzo dziwne

To nie jest dziwne to jest zupełnie normalne, napisałem Ci wcześniej że nie ma znaczenia czy jest klima czy nie, filtra być nie musi i nie ma się nad czym zastanawiać, nie masz i koniec, zapewniam Cię że zrobienie zdjęć nic nie zmieni !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam!

Chciałbym dołączyć się do tematu ,który od 2 lat jest nie odświeżany , jednakże mam pytanie odnośnie mojej E34 2,0 24V przeglądałem różne fora oraz widziałem dużo zdjęć wnętrza gdzie powinien znajdować sie filtr kabinowy, zabrałem sie dzisiaj za rozbieranie auta i zobaczyłem ... nic, i tu moje pytanie czy wogole jest możliwość ,żebym nie posiadał filtra kabinowego? Mam wersje z klimatyzacja.

1802f313c04c2492m.jpg

84badf055ac4ccd3m.jpg

09f9dad00cfd5718m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...