Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jestem nowy i potrzebuje pomocy lub porady w jaki sposob moge zapobiec przedostawaniu sie wody (drzwi kierowcy) do srodka.Wczoraj zabralem sie do roboty wyjalem fotele,tylna wykladzine i masakra!!!(pelne wiadro wody)przednia wykladzine odgiołem tak aby wybrac cala wode ze srodka;pokaze zdjecia

[ATTACH=CONFIG]15022[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]15023[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]15024[/ATTACH] Woda przedostaje sie dokladnie na samym progu,sprawdzalem uszczelki i wygladaja na dobre.Co moge zrobic zeby uszczelnic drzwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlatuje za duzo wody przez uszczelke przy oknie i leci wewnatrz dzwi

jak jest za dużo to leci po tapicerce i spływa właśnie tak jak pokazałeś

ja to zrobiłem taka mata specjalna zakleiłem ta dziurke na drzwiach co mi po niej ciekło do srodka :D

taki półśrodek :D

sciagnij tapicerke z drzwi i lej wode po zewnetrznej stronie okna(od dworu) i patrz co sie dzieje z woda

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlatuje za duzo wody przez uszczelke przy oknie i leci wewnatrz dzwi

jak jest za dużo to leci po tapicerce i spływa właśnie tak jak pokazałeś

ja to zrobiłem taka mata specjalna zakleiłem ta dziurke na drzwiach co mi po niej ciekło do srodka :D

taki półśrodek :D

sciagnij tapicerke z drzwi i lej wode po zewnetrznej stronie okna(od dworu) i patrz co sie dzieje z woda

dziekij wielkie jokey!ide dzialac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe moja od trzech lat nic nie bolalo...do tej pory;czujnik parkowania padl bo piszczy caly czas i termometr pokazuje mi -40 i+40 wszystko razem sie zebralo do kupy.Uszczelki nie kupilem bo gosc w sklepie z czesciami stwierdzil ze tylko servis bmw albo szrot bo nie da rady zamowic nie wiem???ale kupilem czarny silikon , pojechalem po listwie przy zamknietae szybie i zrobilem test UDALO SIE zalatwic usterke:)Jutro proboje zdemontowac tylny zderzak i zobacze o co kaman z czujnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcialo sie otworzyc,ale naciąłem nozykiem do tapet i szyba zeszła na doł po czym znowu silikon ,tyle ze przy otwartym oknie i zamknąłem dopiero po paru godzinach;poki co jest dobrze bo sie woda nie leje,ale bede pilnowal zeby problem nie wrocil(nie wrzucam foty bo i tak nic nie widac)...a przy okazji masz moze namiar na temat ,,jak zdemontowac tylny zderzak z czujnikami''?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcialo sie otworzyc,ale naciąłem nozykiem do tapet i szyba zeszła na doł po czym znowu silikon ,tyle ze przy otwartym oknie i zamknąłem dopiero po paru godzinach;poki co jest dobrze bo sie woda nie leje,ale bede pilnowal zeby problem nie wrocil(nie wrzucam foty bo i tak nic nie widac)...a przy okazji masz moze namiar na temat ,,jak zdemontowac tylny zderzak z czujnikami''?

...w tym temacie ja jestem na bierząco :)

Odkręcasz nadkola, następnie od spodu 2 śruby, które trzymają belkę razem ze zderzakiem.

Delikatnie ciągniesz do siebie, wypinasz wtyczki od czujników i wtedy już spokojnie zdejmujesz zderzak.

Do belki przymocowany jest on za pomocą spinek, które widać po zdemontowaniu listew ozdobnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...