Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chodzi o Forze 3 to z chęcią bym pograł przez neta a jeśli chodzi znowu o 4 to właśnie pobieram wersje demo zobaczymy jak jest w Demo i może sie skusze na kupienie orginała :)

Jak coś to mój nick to mazi5g :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o Forze 4 Demo przetestowałem i powiem że jest lepiej niż w 3-jce sterwanie całkiem inaczej w sęsie że trudniej sie skręca i jeździ grafa zarąbista do tego są do wyboru w demo 3 auta i jedna trasa można sie zmieżyć z czasami innych graczy i tu dochodzą dodatkowo 3 auta (w tym nowa M5)ale trasa zostaje ta sama miłym zaskoczeniem dla mnie było to że jest w Polskiej wersji żadko którą gre mam po Polsku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co do kinectai x-boxa to powiem że na początku całe dnie siedziałem i grałem non stop ale potem jakoś zaczeło mi się już to nudzic od kąt dokupiłem sobie kinecta (Boże narodzenie 2010) to mam cały czas jedną gre ale to z przyczyn że nie mam na tyle miejsca :( ale nie powiem jak kupie nową gre to też siedze aż dojede przynajmniej do połowy gry potem już też sie zaczyna nudzić kilka gier przeszłem i zaczołem od nowa ale to już nie jest to samo miałem dużo gier ale posprzedawałem bo nie grałem w nie a teraz zostało mi tylko

PGR4

NFS ProStreet

NFS Hot Pursit

UFC 2009 Undisputed

GTA 4

Dirt3

Forza 3

Mam zamiar kupić Forze 4 ale limitowaną wersje a jednak jeszcze cena jest zbyt duża prawie 80 funtów nie dam za gre

no i czekam na wydanie GTA5 (sterowane kinectem)

Jeśli ktoś ma takie gry jak ja i chciał by pograć przez neta to z wielką przyjemnością mój nicg do Xbox Live to mazi5g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zrobiłem taki mały test sterowania czyli Forza 3 kontra forza 4 (sterowanie na kierownicy) moim zdaniem forza 4 wygrywa o wiele lepsze sterowanie:)

a ten kto gra w forze 3 i mu sie spodobała to ostrzegam że jeśli dojdzie sie do 4-5 sezonu to już nie będzie się wam chciało grać kiedy będziecie musieli mieć auto bardzo mocne (R3) trasa będzie bardzo kręta i będzie 10 okrażeń ;/ wręcz można sie zanudzić i tylko denerwować że nie można rozwinąć dobrej prętkości :( a całość trwa ponad 20 min myśle że w 4-tej części już tego nie ma ale to sie przekonam jak kupie fulaa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadam się to jest bardzo bez sensu. Kręte trasy przez 10 okrążeń, nudzi się już to. A co do forzy 4 to też czekam aż cena troche odpadnie;) ale demo nie zrobiło jakiegoś wielkiego wrażenia. Być może dlatego że to demo ;) . 4ka chodzi na kinekcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dobra panowie ... dawno zapomniany post :P jako że wyszła już kolejna odsłona forzy to może ma ktoś ochotę pograć w Forze 4 ?? Mój gamertag to : MaSlAnA PL

Ps. tylko dopiszcie że z forum jesteście panowie bo zazwyczaj nie dodaje do listy ludzi których nie znam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...