Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat



Forest

Rekomendowane odpowiedzi

Wszelkie materiały, książki, listy zadań, itd, itd. Szczególnie interesują mnie materiały dotyczące I semestru (ZIP). Jeśli ktoś posiada cokolwiek co dla niego jest już bezużyteczne a dla mnie będzie skarbem - proszę o info na pw :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak konkretnie napiszesz co potrzebujesz to sprawdzę czy coś jeszcze mam.

Interesuje mnie wszystko co dotyczy Algebry z geometria wykreślną, Analizy matematycznej, Fizyki, Chemi, Geometrii wykreślnej, Podstaw zarządzania, Technologii informacynych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mam z tego co napisałeś to jakąś książkę z

podstaw zarządzania a dokładnie"Podstawy organizacji i zarządzania" Maria Szeloch (kobita z polibudy wystrugała taką książkę na potrzeby mojej wcześniejszej uczelni)

Jak chcesz to mogę użyczyć.

Technologie informacyjne to raczej prosty przedmiot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstaw zarządzania, .

Z zarzadzania mam troche tego dziadostwa, ale z wydzialem mechanicznym ma to malo wspolnego. Zarzadzanie organizacjami itp (Griffin), strategie zarzadzania, statystyka itd itp. Jezeli cos by ci sie przydalo to daj znac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powinienem mieć jakieś skrypty z analizy i z algebry ..... Skoczylas & Gewert spółka z ograniczoną odpowiedzialnością :lol: tyle że nie wiem czy to będzie aktualne bo parę ładnych latek minęło od kiedy zakończyłem przygodę z matematyką :)

Też chyba coś tam z fizyki miałem , jakieś laborki itd itp ... chyba nawet jakieś sprawozdania z laborek , muszę przeglądnąć stare płytki CD :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forest ale to tak wszystko masz na pierwszym semestrze ?

No jacha...Na drugim zjeździe spotkałem Korniego, Kosę325i...Maxbimbry poszły w kształcenie ;)

plancy.jpg

Generalnie jeśli chodzi o podstawy zarządzania nie było tak źle...facet przez dwie godziny nawijał o Toyocie i jej systemie produkcyjnym. Siedziałem w pierwszym rzędzie kilka razy rzuciłem kilkoma japońskimi określeniami typu "Heijunka", "Pokayoke", "Kimeraretakoto, Kimeraretatori, Kitchiri"...kolo tylko dziwnie popatrzył i później już nie spoglądał w moją stronę. Mowił dokładnie o tym samym, tylko używał nazw polskich, japońskich chyba nie znał :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedmiotów dużo nie macie na pierwszy semestr , ale same kobyłki ..... matma x2 , fiza , krechy a na deser jeszcze jakaś chemia ... niezły sajgon :drunk:

To Forest teraz dzień rozpoczynasz od całek a na dobranoc liczby zespolone ?? :D

Edytowane przez Mordulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam troche materiałów tyle że w pdf'ach itp, problem w tym, ze wszystko bylo na uszkodzonym laptopie, jak na razie udalo mi sie odpalic dysk z lapka i widze że mam tam własnie jakies ksiązki do anala, algebry, zdjęcia kół od Zielinskiego z geometrii, to by Ci się przydało, ale jak na razie walcze zeby to jakos odzyskac, bo wywala mi jakiś błąd "brak dostępu" :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my z Kozinem grzeczniutko, w sobotę od 7.30 do 19.00 a w niedzielę od 7.30 do 17.00. Chociaż tak naprawdę w oba dni meldowaliśmy się pod szkołą już o 7.00

Musze pogratulowac wytrwalosci, ja jak jade do szkoly na 8 to wiem, ze max, ale to max maxow o 14 zawijam na chate :D

To jest uczelnia prywatna czy panstwowa, bo sie nie orientuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest uczelnia prywatna czy panstwowa, bo sie nie orientuje?

POLITECHNIKA WROCŁAWSKA jest uczelnią państwową - i jeśli studiujesz na dziennych to bezpłatnie :) Jeszcze nie spotkałem się z prywatną wyższą uczelnią techniczną.

Tak dla podbudowania "naszych" studentów to akutualnie PWR jest na drugim miejscu w rankingu uczelni technicznych, a wrocławski wydział mechaniczny jest najlepszym mechanicznym w polsce już od kilku ładnych lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my z Kozinem grzeczniutko, w sobotę od 7.30 do 19.00 a w niedzielę od 7.30 do 17.00. Chociaż tak naprawdę w oba dni meldowaliśmy się pod szkołą już o 7.00

przejdzie wam ;)

na pierwszym roku tez sie sralem... nawet stypendium dostalem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my z Kozinem grzeczniutko, w sobotę od 7.30 do 19.00 a w niedzielę od 7.30 do 17.00. Chociaż tak naprawdę w oba dni meldowaliśmy się pod szkołą już o 7.00

Zobaczymy jak długo będziecie tacy grzeczniutcy :) U nas na początku też wszyscy przychodzili, a potem ... wiadomo - każdy ma coś lepszego do robienia :)

Mi tak się zdarzyło, że przychodzę kiedyś na wykład, a w sali tylko prowadzący. Stwierdził, że tylko dla mnie wykładu robić nie będzie, odczekał 15 minut i powiedział, że skoro przyszedłem to mi wykład zrobi - i miałem indywidualny wykład :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe to mi się też przypomniał kawał :drunk:

W przepelnionym tramwaju siedzi blady, siny wymeczony student. Pod oczami sine cienie, przez lewa reke przewieszony plaszcz.

Wsiada staruszka. Student ustepuje jej miejsca i lapie się uchwytu. Staruszka siada, ale zaniepokojona przyglada się studentowi:

- Przepraszam, mlody czlowieku! To bardzo ladnie ze zrobil mi pan miejsce, ale pan tak blado wyglada. Moze pan chory? Moze... niech lepiej pan siada. Nie jest panu slabo?

- Alez nie, nie! Niech pani siedzi. Ja tylko, widzi pani, jade na egzamin, a cala noc się uczylem bo mam srednia 4,6 i chce ja utrzymac.

- No to moze da mi pan chociaz ten plaszcz do potrzymania?

- A, nie! Nie moge! Zreszta to nie jest plaszcz. To kolega. On ma srednia 5.0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, mi się takie cośprzypomniało:

"Stoi dwóch studentów politechniki. Podchodzi trzeci. Też pijany.

Stoją dwie studentki wydziału elektrycznego. Podchodzi trzecia, też brzydka."

;) bez obrazy

hehhehe

W mojej ocenie fiza będzie najwiekszym koksem ;/ Algerba, analiza - trzeba sobie porzypomniec funkcje liniową, kwadratową, granice, ich własciowości. Wg mnie podstawa. Chemia - podobno raz koleś urzadził potop na 420 osób. Kreski, hmmm - liczę na przepisane oceny z GiK;u :) Zarządzanie i Infa - chyba formalność:)

Chyba się faktycznie starzeje bo nawet sobie biurko do nauki zorganizowałem i lampke :)

A co do przyjazdów na 7 - jest plus, zawsze miejsce parkingowe sie znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy macie te BHP ? sobota czy niedziela ? w każdym bądź razie udalo mi sie odzyskac to co mówiłem, więc możecie przygotowac jakies pendrivy (min 2,5GB) na ten zjazd, to podjade i sobie zgracie jak bedziecie chcieli :)

Dla mnie też fiza była najgorsza, co do chemi z Jasiorskim, sam z nim miałem, to lekko nie bedzie, bo strasznie dużo materiału u niego trzeba wkuc, ale jest do przejscia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...