Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam do sprzedania po swoim E32 felgi w rozmiarze 18 cali wraz z oponami 225/40/r18. Koła są pokryte chromem, nie są polerowane. Proste, nieco poobijane od kamieni przez poprzedniego właściciela. Opony w dobrym stanie, oblatają kolejny sezon.

Zdjęcia:

1. http://s53.photobucket.com/albums/g48/memberofhs/?action=view&current=DSC05677.jpg

2. http://s53.photobucket.com/albums/g48/memberofhs/?action=view&current=DSC05682.jpg

3. http://s53.photobucket.com/albums/g48/memberofhs/?action=view&current=DSC05680.jpg

4. http://s53.photobucket.com/albums/g48/memberofhs/?action=view&current=czaki4.jpg

5. http://s53.photobucket.com/albums/g48/memberofhs/?action=view&current=czaki7.jpg

Koła do zobaczenia/odbioru w Rudzie Śląskiej. Cena? Wstępnie 2400 zł. W razie pytań proszę o kontakt na maila bądź telefonicznie: 665-104-177. Nie interesuje mnie żadna zamiana. Na smsy nie odpowiadam. Gdybym nie odbierał - próbować po chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jakby siedzenie tu przez 2 lata dodawało jakiegoś szacunku i wiarygodności, skoro nie można dać postu by sprzedać część, która zalega. Potrzebuję sprzedać koła, auta się pozbyłem, więc nie mam potrzeby tu zaglądać często. ET na felgach nie pisze, nie znalazłem takiej informacji. Tyle co wiem to napisałem. Reszta pod numerem telefonu, gdyż jak kolega wyżej zauważył - nie zaglądam tu często.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jakby siedzenie tu przez 2 lata dodawało jakiegoś szacunku i wiarygodności, skoro nie można dać postu by sprzedać część, która zalega. Potrzebuję sprzedać koła, auta się pozbyłem, więc nie mam potrzeby tu zaglądać często. ET na felgach nie pisze, nie znalazłem takiej informacji. Tyle co wiem to napisałem. Reszta pod numerem telefonu, gdyż jak kolega wyżej zauważył - nie zaglądam tu często.

No i brawo. Założyłeś konto tylko po to by coś sprzedac - OK, normalna sprawa. Dlatego napisałem wyżej do Chicca by do Ciebie zadzwonił i zapytał. Ktoś pisał, że ...

nie można dać postu by sprzedać część, która zalega
????????????????

P.S. Masz już 7 minut online. Szacunek i wiarygodnośc urosła o 6 minut...:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forest, bijesz na głowę wiedzą będąc tu aż miesiąc i pouczając każdego nowego. Wytłumacz mi po co mam tu siedzieć, kiedy auto sprzedane? Chwalić się czy wymieniać spostrzeżeniami, że miałem czarny lakier bądź pomarańczowe żarówki kierunkowskazów? Chcę sprzedać pozostałości po samochodzie. A skoro było to BMW to napisałem na specjalistycznym forum tej marki. Logikę myślenia masz bardzo ciekawą: siedzieć lata na forum, by sprzedać jakiś towar. Czytaj też wypowiedzi ze zrozumieniem, kiedy chcesz dogryźć. Wyciąłeś kawałek mojej wypowiedzi w formie pytającej przerabiając ją na przeczącą wypowiedź w formie oznajmującej. Jak Cię dany towar nie interesuje to się nie udzielaj. Potem nowych użytkowników szlag trafia i zaraz odechciewa się wchodzić na dane forum, kiedy na każdy ich nowy post znajdzie się ktoś mądry, który patrzy tylko popisać się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forest, bijesz na głowę wiedzą będąc tu aż miesiąc

Tak masz rację. Jestem na forum od miesiąca i już się wymądrzam - szczyt bezczelności.

pouczając każdego nowego

Zacytuj proszę chociaż jedną moją wypowiedź w której Cię "pouczyłem".

Logikę myślenia masz bardzo ciekawą: siedzieć lata na forum, by sprzedać jakiś towar
Założyłeś konto tylko po to by coś sprzedac - OK, normalna sprawa

Nie sądzę by trzeba tu było coś dodawać...Więc skoro piszesz...

Czytaj też wypowiedzi ze zrozumieniem

...zastanów się czy sam potrafisz skoro na zwykłą sugestię by potencjalny kupiec skontaktował się z Toba telefonicznie reagujesz oburzeniem.

Potem nowych użytkowników szlag trafia i zaraz odechciewa się wchodzić na dane forum

Przeciez auto sprzedane, zalogowałeś się tylko po to by sprzedać felgi - co jak zaznaczyłem powyżej jest oczywiste. Więc w czym problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam popieram zdanie Foresta. Po pierwsze rejestrowanie sie na beszczela, zeby cos sprzedac to raz(pomijam juz wszelkie ewentualne powitania, nawet dobrze, ze tego kolega sprzedawca nie uczynil). Druga sprawa jest taka, ze jak cos sie wystawia, to wypada chociaz zajrzec w ten temat i zobaczyc jakie jest zainteresowanie, przeciez to sprzedawca ma szukac klienta a nie odwrotnie. O sugestii dzwoniena do sprzedawcy juz nie wspomne, Forest, nie wymadrzaj sie :lol: wstyd :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat mysle, ze co z tego ze sie sztucznie nie udziela? Koles ma cos do sprzedania, zalogowl sie, wystawil i tyle. U nas to znaczy ze mamy rozbudowana gielde wiec tez cos z tego mamy. Mysle ze jesli sie trzymaja zasady, ze musi byc jakis podstawowy opis, fota i cena, to niech wystawiaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh nie wiem czy te fele się sprzedadzą czy nie za to ruch w temacie widzę spory :lol:

Ogólnie o czym tu ***** dyskusja :D

1) Gość wystawił felunek bo sprzedał auto i mu zagracają garaż ... OK

2) Był 7 minut na forum bo tyle schodzi na założenie tematu i wstawienie fotek ... OK

3) Ktoś się zapytał o ET którego nie było w opisie ... OK

4) Forest napisał , żeby tarabanić do sprzedawcy bo się najpewniej tu nie pojawi prędko ... OK

5) .... no i kurna gorzkie żale , że przebywanie na forum dodaje +50 do respektu i oczywiście uzasadnienie właściciela felg totalnie absurdalne a jednocześnie potwierdzające słowa Foresta , że gość się tutaj zalogował po to żeby sprzedać fele a nie siedzieć na forum (patrz punkt 4. ) .... ale chyba sam się zaplątał w tym co napisał :lol:

Reasumując :

Jak ktoś chce coś sprzedać to niech sobie wystawia , nikt od nikogo nie wymaga żeby sprzątając garaż ze zbędnych klamotów po byłym samochodzie miał siedzieć non stop na forum .... wymagamy natomiast zgodności postu z regulaminem czyli : ZDJĘCIE + OPIS + CENA

Hmm .... swoją drogą możemy zrobić konkurs na "najszybszego" sprzedawcę ... tzn kto wystawi ogłoszenie w najkrótszym czasie na forum .... się jakiś ranking zrobi albo cuś :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech chłopaki. Zależy mi na sprzedaży fantów z E32, tyle. Nie mam zamiaru się z kimkolwiek kłócić. Jestem tu tylko gościem i za Waszym pozwoleniem w postaci wolnej wypowiedzi i miejsca na serwerze chcę załatwić swój interes. Nie na jednym forum jednak widziałem już, że ktokolwiek nowy chce coś załatwić (sprzedać, poprosić o radę) to jest zaraz przez jakiegoś "mądrego" zgnojony. Da się to zauważyć na każdym forum. Warunki wystawienia towaru na giełdzie spełniłem, zaglądać tu też zaglądam co 2-3 dni. Chcę sprzedać felgi jeśli ktoś jest zainteresowany i więcej kolegów nie drażnić. Dajcie żyć normalnym użytkownikom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram woza i nowego "kolegę"-nie utrudniajmy ludziom,ktorzy chca cos sprzedac zycia.a nuż trafi się rarytas?

wbijanie na bezczela po pomoc,bez przywitania to jedno,ale dajcie rynkowi życ...niech te felgi,auta krążą...nie kazdy ma czas i checi siedziec na syndykacie,bmw5er,bmw-sport i tak dalej i tak dalej,zeby kupic np bbs rs.a tu trafia się klient z towarem,powiedzmy za połowę ceny a my go gnoimy,ze chce nam cos sprzedac?no dajcie spokoj...przeciez nie sprzedaja garnkow zelmer,zeby sie burzyć.

mysle,ze tak jak Mordulec pisze-giełda o ile jest cena,opis,foty niech działa nawet dla tych co kończa w sekund trzydzieści ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram woza i nowego "kolegę"-nie utrudniajmy ludziom,ktorzy chca cos sprzedac zycia.a nuż trafi się rarytas? wbijanie na bezczela po pomoc,bez przywitania to jedno,ale dajcie rynkowi życ...niech te felgi,auta krążą...nie kazdy ma czas i checi siedziec na syndykacie,bmw5er,bmw-sport i tak dalej i tak dalej,zeby kupic np bbs rs.a tu trafia się klient z towarem,powiedzmy za połowę ceny a my go gnoimy,ze chce nam cos sprzedac?no dajcie spokoj...przeciez nie sprzedaja garnkow zelmer,zeby sie burzyć. mysle,ze tak jak Mordulec pisze-giełda o ile jest cena,opis,foty niech działa nawet dla tych co kończa w sekund trzydzieści ;d

x2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram woza i nowego "kolegę"-nie utrudniajmy ludziom,ktorzy chca cos sprzedac zycia.a nuż trafi się rarytas? wbijanie na bezczela po pomoc,bez przywitania to jedno,ale dajcie rynkowi życ...niech te felgi,auta krążą...nie kazdy ma czas i checi siedziec na syndykacie,bmw5er,bmw-sport i tak dalej i tak dalej,zeby kupic np bbs rs.a tu trafia się klient z towarem,powiedzmy za połowę ceny a my go gnoimy,ze chce nam cos sprzedac?no dajcie spokoj...przeciez nie sprzedaja garnkow zelmer,zeby sie burzyć. mysle,ze tak jak Mordulec pisze-giełda o ile jest cena,opis,foty niech działa nawet dla tych co kończa w sekund trzydzieści ;d

x3

OK, wiec moze niech admin wyczysci OT z tego tematu i niech felgi sie sprzedaja. Powodzenia.

x2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...