Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

ja wygłuszałem matą...i jestem za***iscie zadowolony:) odklejasz przyklejasz modelujesz.....i po sprawie.... <masz twarde i miękkie maty wiec zrobisz z nimi wszystko>

nie pierd.... sie z zabezpieczaniem elementów przed zamalowaniem sprayem....<środek także dostępny jest pod pistol...i będzie o wiele tańszy:D:D:D>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie lipa. mata oprócz warstwy tłumiącej ma powłokę np z folii która "zamyka" przestrzeń. Nie wiem jak ktoś sobie wyobraża rozprowadzenie sprayem równomiernej powłoki "kilkukrotnie" w tak ciasnym miejscu jak drzwi. Klapa itp "otwarte" miejsca i owszem, ale drzwi? Że nie wspomnę jak zamknąć tym otwory na kable, linki itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mata, zrobisz sobie nią z drzwi fajne pudło rezonansowe. W poprzednich autach bawiłem się matą dekarską i był czad. ciszej z zewnątrz i pełniejszy dźwięk z audio. Opalarka i heja :) Przód to jedna sobota (zależy od ilości pifka...) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem żaden spray wygłuszający nie da tego co mata. A też spreyem nie dojdziesz wszędzie tak dokładnie jak matą no i czy aby na pewno ten spray coś daje ?? mi się wydaje że to tylko naciąganie ludzi na kase

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używaj, używaj, ale zależy jaką kładziesz. Czarny lakier wystarczy wystawić na słońce, ale jak w ramach cięcia kosztów kładziesz dekarską to trzeba podgrzać drzwi do 30-50 stopni żeby się dobrze zwulkanizowała z konserwacją i potem nie zjeżdżała od słońca wewnątrz drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

lololMEGA LOL.

P.S. gdyby spray był dobry - profesjonalne zabudowy audio robiłoby sie w 15 minut :D Jesli szukasz jakości - kup dynamaty. Podloga/bagaznik podloga - mata z filcem, reszta w twardych, drzwi bardzo dokladnie, zrob scene tylko z przodu + woofer i muzyka zagra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taśmą dekarską obklejałem hondę accord coupe 97r jak kupiłem bo po bmw bo za głośno mi było w accordzie :P troche pomogło ale bardziej w stronę audio do tego walnąłem dystanse na głośniki i zrobiłem komore drzwi. A w e39 jak się wygłusza drzwi to wyrzuca się obudowę głosnika?

Edytowane przez Kasior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...