Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam do sprzedania bmw e32 735i. Auto od strony technicznej w bardzo dobrym stanie: kompletne nowe sprzeglo sachs wymienione miesiac temu (gwarancja 2 lata) nowe klocki i tarcze, olej, filtr oleju i powietrza, most i skrzynia zalane ATF-em Castrol, silnik w bardzo dobrej kondycji, elektryczna przepustnica EML skrzynia zmieniana z automatu na manual most nie jest skatowany szpera 25% przełożenie 3.45 , w zawieszeniu wszystko ok, samochód w pełni sprawny do jazdy. Wizualnie wymaga sporego dopieszczenia brak nerki po malej stłuczce przerysana prawe przednie drzwi, naprawa przodu to nerka plastik pod swiatla i maska koszt ok 170-200zl . Oprócz tego auto ma przyciemnione wszystkie szyby tyl na 95% przod na 30% obnizone zawieszenie, swiatla black hella, skórzana tapicerke grzane przednie fotele (dodaje fotel kierowcy ktorego jeszcze nie wymienilem ), el. szyby, szyber dach, lusterka. centralny zamek, domykanie szyb z kluczyka, klimatyzacje (nie działa) maska na zdjęciach odstaje, ponieważ nie wymieniłem jeszcze kupionego już haczyka od zamka maski. PRZEGLAD DO 26.08.2012 OC DO WRZEŚNIA 2012. Sprzedaje ze względu komplikacji finansowych, zalezy mi na czasie.

w gre wchodzi zamiana (honda, mazda)

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c33 ... 8f755.html

26[ATTACH=CONFIG]17223[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]17224[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]17225[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]17226[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]17227[/ATTACH]00zl

Cena do dogadania.

wszystkie informacje pod nr. 518 439 643 gg 7315941

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...


×
×
  • Dodaj nową pozycję...