Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Kamil u mnie zacierał sie podajnik płyt. Wystrarczyło sciągnac pokrywe zmieniarki troszke oleju na patuczek przesmarowac prowadnice i pare razy pomóc jej wprowadzic płyte. Miałek kasete meracedesa niepotrzebnie kupilem bmw poniewaz sa takie same. Myslalem ze wina leży po stronie kasety ale jednak sa jednakowe. To tak u mnie wyglądało ze strony bardziej mechanicznej. Na sterkach elekrycznych raczej nie pomoge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unimilek jak sciagniesz górna obudowe zmieniarki spowrotem podłaczysz ja pod zasilanie i sterowanie to bedziesz wszystko widzial od góry jak zmieniarka sie zachowuje. Bedzie rowniez widac czy zblokowala ci sie jakas kaseta z płyta. a zaciera sie podajnik taki 5 cm cyngiel ktory wprowadza i wyprowadza płytu do kasety. Rozbierz powoli zmieniare a bedziesz mial wszystko jasno na bialym. Troche zrobiłem bład ze nie zrobiłem zdjecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechu tak apropo milo Grzesiek jestem :) a przeczyscilem wszystkie prowadnice i czuje ze po prostu magazynek nie dochodzi do końca i dlatego nie pobiera płyt jak bez pokrywy docisnąłem ręką magazynek to pobrał cd... ale oddał zaraz sam...chyba cos innego moze byc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzes Pomóż mu kilka razy reką, przesmaruj czyms delikatnie ja mialem pod reka olej silnikowy juz jaki czas chodzi :D Ale skoro mówisz ze oddał to może nie czyta płyty i tu juz jakas grubsza sprawa moze laser. Weż jeszcze jakas oryginalna płyte ktora jestes pewien ze gra i nie zabardzo porysowana bo te zmieniarki sa bardzo czułe na zarysowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...