Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

MaxPunty Co to takiego?

Jest to system premiowania użytkowników za aktywność na forum, punkty dostaje się za zakładanie tematów, pisanie postów, odwiedziny forum, za punkty reputacji (od dzisiaj punkty reputacji są przyznawane za każde Dziękuje (10pkt)) Szczegółowy opis ile i za co (na razie w wersji angielsko-polskiej)znajdziecie tutaj:

http://www.maxbimmer.pl/xperience.php?go=earn

Punkty naliczane są od dzisiaj czyli od 25.11.2011.

System na podstawie statystyk przyznaje nagrody i trofea.

Im więcej masz zebranych punktów tym wyższy otrzymujesz Poziom.

Przy każdym poście widoczne są nad Twoim Avatarem trzy paseczki (po najechaniu myszką na każdy ukaże się jego opis):

Pierwszy, niebieski pokazuje Twój obecny Poziom

Drugi, zielony stopień ukończenia poziomu.

Trzeci Aktywność jest to procent Twojej aktywności w stosunku do średniej na forum, to jest jakoś pokręcone ale może dojdę o co chodzi ;)

Maxpunkty mają służyć rozwojowi forum, a niektóre działy są bardziej przydatne od innych, dlatego postanowiłem, że nie na wszystkich subforach będą naliczane.

Punkty za następujące fora nie będą przyznawane:

Powitania

Off topic

Humor

Śmietnik

Obecne Poziomy Punktów

0 (pokazywany jako pierwszy) do 50

1 do 100

2 do 150

3 do 200

4 do 250

... potem lecą po 50

13 do 650

14 do 700

15 do 800

... potem lecą po 100

26 do 2000

27 do 2150

a dalej to zobaczycie.

Tyle tytułem krótkiego wstępu, w miarę możliwości będę aktualizował ten temat i opisywał poszczególne funkcję tego dodatku.

Dodatek będzie stopniowo tłumaczony na polski.

Jestem otwarty na wszelkie sugestie i pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się jakoś skojarzyło w związku z tymi punktami :dance:

"- Kiedy ja lubię tę robotę. Łysy powiedział, że załatwi mi oryginalną plakietkę dla bramkarza ...

- Plakietkę?! To rewelacja! Widzę, że znasz bardzo wpływowych ludzi! Może załatwi ci używana oponę do stara albo choinkę o zapachu kokosowym do malucha!!!"

:4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się jakoś skojarzyło w związku z tymi punktami :dance:

"- Kiedy ja lubię tę robotę. Łysy powiedział, że załatwi mi oryginalną plakietkę dla bramkarza ...

- Plakietkę?! To rewelacja! Widzę, że znasz bardzo wpływowych ludzi! Może załatwi ci używana oponę do stara albo choinkę o zapachu kokosowym do malucha!!!"

:4:

;) Ten film jeden z najlepszych polskich...nigdy sie nie nudzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie punktów i poziomów:

willi230

MaxPunkty: 49

Poziom: 1

Ukończenie poziomu: 98%, Maxpunkty potrzebne do następnego Poziomu : 1

E34-Patryk

MaxPunkty: 99

Poziom: 1

Ukończenie poziomu: 98%, Maxpunkty potrzebne do następnego Poziomu : 1

Jak widać jednemu i drugiemu brakuje 1 punktu do drugiego poziomu, ale Willy ma 49 punktów, a Patryk 99.

To w końcu ile trzeba mieć punktów na drugi poziom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie punktów i poziomów:

willi230

MaxPunkty: 49

Poziom: 1

Ukończenie poziomu: 98%, Maxpunkty potrzebne do następnego Poziomu : 1

E34-Patryk

MaxPunkty: 99

Poziom: 1

Ukończenie poziomu: 98%, Maxpunkty potrzebne do następnego Poziomu : 1

Jak widać jednemu i drugiemu brakuje 1 punktu do drugiego poziomu, ale Willy ma 49 punktów, a Patryk 99.

To w końcu ile trzeba mieć punktów na drugi poziom?

Tutaj popełniłem mały błąd przy instalacji, a teraz już za bardzo nie mam go jak poprawić teoretycznie do 50 pkt. powinien być poziom 0, a ja jako domyślny wgrałem 1 i teraz to się trochę kłóci, ale specjalnie nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj popełniłem mały błąd przy instalacji, a teraz już za bardzo nie mam go jak poprawić teoretycznie do 50 pkt. powinien być poziom 0, a ja jako domyślny wgrałem 1 i teraz to się trochę kłóci, ale specjalnie nie przeszkadza.

Uuu Panie no to ładne kwiatki , czyli niektórzy są w plecy 50 a inni do przodu 50 :banned:

A jak wiadomo za 50 dych do pełna to nie jest jakieś fifi rifi :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten czerwony to na poczatku pomyslalem, ze to ostrzezenia i tak patrze na Mordulca tabelka a tam prawie cala czerwona i tak sobie mysle, dzien mnie na forum nie bylo i tak nabroil? :D ale teraz to juz rozumiem :P

.... wiesz Czechu jak się człowiek postara to i w kilka minut można zrobić niezły armagedon :drunk:

.... a co do tego granatowego to chyba bardziej mi się zielony podobał lolol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak sie zapytam z ciekawosci czy jest to nam potrzebne ? Bo efektem moze byc poprostu niepotrzebne spamowanie, wypowiadanie sie w tematach o ktorych nie ma sie pojecia, ladowanie offtopu itd.

No pewnie, ze jest nam potrzebne. Trochę chyba Cię ponosi, jak już ustaliliśmy nie będzie można punktów wymienić na kawę na Orlenie ani nawet kiełbaskę z giełdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...