Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

dobrze, że wpadłem...

pogadałem, upiłem się szampanem bez alkoholu przez co zapomniałem robić zdjęć :-P

mam kilka nowych informacji na temat wynalazku o nazwie e46, więc nowy sezon (mam nadzieję) będzie udany :D

Życzę wszystkim dobrej zabawy Sylwestrowej (zarówno tej w domu z Żoną/Dziewczyną jak i tej na sali balowej) :party:

ps.

Wielkie dzięki dla Foresta, że mnie poprowadził za rączkę do Lubina ;)

pozdro i do następnego spotkania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My również dziękujemy wszystkim za spota ,ludzi jak zwykle najechało się co nie miara [pomimo pogody],

drogę powrotna mieliśmy kiepską bo w Bardzie była taka śnierzyca ,że momentami nie widziałem gdzie jadę!

a dziś już po zimie ,zaraz jedziemy z Edzią na nartki ,a ok.19 uderzamy na imprezę!

Wszystkim Bimbrom życzymy wszystkiego naj w nowym roku,oby był nie gorszy od tego!!!

Do zobaczyska!!!!

Edytowane przez PRZEMO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję za miłe spotkanie w doborowym towarzystwie "drechów";) Miło było spotkać się ze "starymi" jaki i poznać "nowe" twarze:) Jeszcze raz dzięki:)

I oczywiście szampańskiej zabawy i do zobaczenia w 2012r!!!:) :party::party::party:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dziś już po zimie ,zaraz jedziemy z Edzią na nartki

weź mi gościu nie pisz ze jedziesz na nartki bo mnie nerwica bierze :D

Również dziekuje za za spota fajnie było sie spotkac w takim gronie maniaków marki :P

Dziekuje Forestowi za transport i Danio BMW za bardzo pocieszna afmosfere :lol: Było za***iscie uklon_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drodze do Wrocka było: ciemno i mokro.

We Wrocku było: ciemno, zimno, mokro i wiało jeszcze

Dalej w tonie narzekania: wypić se nie mogłem tak jak to zrobił np Dyziu i paru innych (tacy to pożyją- wiem wiem "trzeba się w życiu ustawić) Hamburger w burdel kingu mi się ciągle rozlatywał. Później przejechałem po jakiejś doniczce na parkingu i podrapałem lewy próg. Następnie w drodze do Opola było zimno, wiało, padał śnieg deszcz i inne gó...o. Na a4 stwierdziłem że 1.8 nawet jak rozpędzi się te 160-170 to jest słabe i co z tego że może jeszcze jak obroty są w granicy 3500-4000rpm. co jest mało estetyczne według mnie. Lijo mnie zdołował swoimi wycieraczkami na światłach ( i jeszcze zachwalał jakie to fajne jest i jednocześnie podkreślał że zna ból brudnych świateł w e30)

Teraz o myślach z gatunku tych pozytywnych:

Trzeba ogarnąć blacharkę a najbardziej klapy, 5 z sześciu bo wygląda to... :bag: Lijo wjechał mi na ambicje swoją e30- te światła to już pominę:4: Trza robić przeszczepa serducha bo bocian fajny jest ale można mieć fajniej. Słuchając wszystkich perypetii związanych z instalacjami LPG, stwierdzam że mam najlepiej. Lepiej być nie może:lol: (wiecie fajnie jest drzeć 170 a zużycie gazu dalej na poziomie 10l elpidżi) żadnych wytrysków elektroniki itd.

...a tak w ogóle to co ja ku...a pie...le

Fajnie było pomimo niezbyt znośnej pogody było nas dużo. Kupe nowych twarzy-najbardziej zapamiętałem forumowego trubadura. Może na przyszły zlocik jakaś gitarka albo bałałajka, co by być bardziej rozpoznawalnym:4:. W ogóle było fajnie miło i wszystkiego dobrego w nowym roku 2012.

p.s

Pamiętajcie, że tegoroczne imprezy tj euro2012 i koniec świata zobowiązują :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drodze do Wrocka było: ciemno i mokro.

We Wrocku było: ciemno, zimno, mokro i wiało jeszcze

Dalej w tonie narzekania: wypić se nie mogłem tak jak to zrobił np Dyziu i paru innych (tacy to pożyją- wiem wiem "trzeba się w życiu ustawić) Hamburger w burdel kingu mi się ciągle rozlatywał. Później przejechałem po jakiejś doniczce na parkingu i podrapałem lewy próg. Następnie w drodze do Opola było zimno, wiało, padał śnieg deszcz i inne gó...o. Na a4 stwierdziłem że 1.8 nawet jak rozpędzi się te 160-170 to jest słabe i co z tego że może jeszcze jak obroty są w granicy 3500-4000rpm. co jest mało estetyczne według mnie. Lijo mnie zdołował swoimi wycieraczkami na światłach ( i jeszcze zachwalał jakie to fajne jest i jednocześnie podkreślał że zna ból brudnych świateł w e30)

Teraz o myślach z gatunku tych pozytywnych:

Trzeba ogarnąć blacharkę a najbardziej klapy, 5 z sześciu bo wygląda to... :bag: Lijo wjechał mi na ambicje swoją e30- te światła to już pominę:4: Trza robić przeszczepa serducha bo bocian fajny jest ale można mieć fajniej. Słuchając wszystkich perypetii związanych z instalacjami LPG, stwierdzam że mam najlepiej. Lepiej być nie może:lol: (wiecie fajnie jest drzeć 170 a zużycie gazu dalej na poziomie 10l elpidżi) żadnych wytrysków elektroniki itd.

...a tak w ogóle to co ja ku...a pie...le

Fajnie było pomimo niezbyt znośnej pogody było nas dużo. Kupe nowych twarzy-najbardziej zapamiętałem forumowego trubadura. Może na przyszły zlocik jakaś gitarka albo bałałajka, co by być bardziej rozpoznawalnym:4:. W ogóle było fajnie miło i wszystkiego dobrego w nowym roku 2012.

p.s

Pamiętajcie, że tegoroczne imprezy tj euro2012 i koniec świata zobowiązują :lol:

wujek nie pier**lisz,właśnie wyskrobałeś pierwszego posta,który jest zjadliwy dla zwykłego zjadacza chleba (czyt.forumowicza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jareknes no jest tego trochę: klapa to miejscami jest bardzo cienka i to dosłownie; agonia- miałem w Opolu na oku klapę w kolorze ze spojlerem mt2. To jakiś yntelygent wywiózł na złom wraz z reszta samochodu. Drzwi po lewej stronie (dlaczego po lewej a nie po prawej?) szczególnie kierowcy to już trup i śmierdzi w dodatku.

Prawa strona jeszcze "jakoś" się uchowała.

Jareknes czym Ty żeś robił te zdjęcia że takie szumy na nich? :4:

Właśnie zauważyłem pozytywny aspekt braku tablicy z tyłu- anonimowość.

Pawelo weź Ty mie tak przy nowym roku wytłumacz gdzie mnie nie możesz zrozumieć i w których momentach- a może jesteś z Grupy Moich Forumowych Oponentów jak "prezes" Mordulec :lol: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawelo weź Ty mie tak przy nowym roku wytłumacz gdzie mnie nie możesz zrozumieć i w których momentach- a może jesteś z Grupy Moich Forumowych Oponentów jak "prezes" Mordulec ?

o czym do mnie rozmawiasz to rozumiem,ale język twoich filozoficznych dywagacji jest zbyt ciężki jak na forum dyskusyjne bmw :4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...