Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

jako że ogarniam kancika po niemiłej przygodzie zakładam inne błotniki pas przedni itp i np; błotniki jak wiadomo doły mają pordzewiałe nie ma dziór więc obejdzie się bez pół automatu szlifierki itp chce je wypiaskować a nie chce tego oddawać do zakłądu gdzie piaskują

na allegro oferują takie pukawki

http://moto.allegro.pl/pistolet-do-piaskowania-piaskarka-z-odzyskiem-i1970024141.html

http://moto.allegro.pl/piaskarka-pistolet-do-piaskowania-0-9-z-odzyskiem-i1973423601.html

ma ktoś uzywał miał styczność ?? warto to kupić do użytku garażowego???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk mam pytania do Ciebie:

Wiesz, że piaskowania osłabia blachy?

Czym mam zamiar napędzać to "cudo" do piaskowania?

Do piaskowania potrzebujesz konkretnej wydajnej "pompki". Na sprężarkę 50litrów z marketu budowlanego nie masz co liczyć- raczej modelarstwo niż blacharka. Widziałeś raz w życiu piaskowanie? Mnie z domu mało nie wywalili jak w garażu na posesji zacząłem piaskować motocykl. Ogólnie zabawa w stylu "pustynna burza" jak zrobisz to na dworze to wielka chmura kurzu. Jak zrobisz to w pomieszczeniu to będziesz piach łopatą wynosił a kurz sprzątał kilak miesięcy.

Rzuć się zdjęciami tych pojedzonych elementów, może coś poradzimy z chemii.

Polecił bym Ci "pieszczochę" "włosy murzyna", fosol, inhibitor, podkład epoxy i ogień z lakierowaniem. Sam temat przerabiałem i jest ok po jednej zimie pod chmurką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego poleciłem koledze szkiełkowanie a nie piaskowanie, bo jak da do piaskarni gdzie mają świeży piach to z błotnika Ci zrobią motyle skrzydła.... lub jak wolisz makaron świderki.

Z piaskowaniem i malowaniem proszkowym jestem za Pan brat więc wiem co mówie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące temu...

U mnie w firmie gdzie pracuje pisakowanie kosztuje 80pln netto za godz, piaskujemy szlaka pomiedziowa.... koleczkami szklanymi raz na ruski rok jak jest wieksza robota.... felgi sa na sztuki liczone ale kiedys sobie robilem to musialem kilka warstw podkladu przelewac zeby bylo z czego dotrzec bo byly masakryczne wzery po piaskowaniu..;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...