Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie :)

tylko hardcorowcy jezdza na takie spoty :lol:

jakos dziwnie wygladam wśród całej reszty, kazdy z osoba towarzyszaca a ja sam :lol::lol:

No ja z bratem, niestety bez Madzi :( ale polatamy na torze! Zawsze chcialem porownac 330 do 540 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche przeciez bedzie przed wjazdem stało :lol: ale chyba az takiej tragedi nie ma to chyba tylko woda?

Mata jest wymalowana chlorokauczukiem , rzeczywiście jest polewana wodą ale efekt jest taki że po 10-15 minutach jeżdżenia auto wygląda jak pochlapane wapnem u Ciebie jeszcze dramatu nie będzie ale na ciemnych lakierach wygląda mega nieciekawie po wyschnięciu :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My niestety odpadamy Kubuś nam się rozchorował a i na weekend prognoza nie za ciekawa na wojaże z 5 miesięcznym maluszkiem:bag:

Miłej zabawy życzę:drunk:

PS nagrywajcie, pstrykajcie a po powrocie publikujcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My niestety odpadamy Kubuś nam się rozchorował a i na weekend prognoza nie za ciekawa na wojaże z 5 miesięcznym maluszkiem:bag:

E tam gadasz, Krzyś jak miał 3 miesiace pojechał do Karpacza na zlot z nami w mrozy :) Ale no jak chory nie ma rady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chetnie, ale mam automat to odpada, ale na macie.. Hmm nawet nie wiedzialem, ze takie cos jest :D

Ciezko to domyc? Bo mam czarnego bimmera..

P.S. Jaka jest mapa toru? ile km on ma? czy to taki maly tor? Bo chcialem sie wyszalec :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Jaka jest mapa toru? ile km on ma? czy to taki maly tor? Bo chcialem sie wyszalec

Do szaleństwa moim zdaniem lepiej nadaje się Rakietowa. Tam masz po prostu betonowy plac i trase wyznaczoną pachołkami. Do tego wzniesienie na które szczególnie trzeba uważać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co chca sie wyszumiec to proponuje komplet opon jeszcze a jak ktos niema to moge mu wziasc :> Mam do zutylizowania 15" na zimowce
Ja chetnie, ale mam automat to odpada, ale na macie.. Hmm nawet nie wiedzialem, ze takie cos jest :D

Ciezko to domyc? Bo mam czarnego bimmera..

P.S. Jaka jest mapa toru? ile km on ma? czy to taki maly tor? Bo chcialem sie wyszalec :D

Mnie to tak zastanawia czy tak specjalnie dla bajeru się przechwalasz ? a na koniec dopisujesz ....... ale mam automat to się nie da lolol

Dla chcącego nic trudnego Adacho od Południowców bez problemu palił kapciochy E34 540iA na Rakietowej :

[video=youtube;TEWhhnTeu-4]http://www.youtube.com/watch?v=TEWhhnTeu-4

... chyba , że dalej twierdzisz że masz aftomata i niestety jesteś skazany jedynie na przechwalanie się czego to byś nie zrobił gdyby nie ten przeklęty automat :4:

lolol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to tak zastanawia czy tak specjalnie dla bajeru się przechwalasz ? a na koniec dopisujesz ....... ale mam automat to się nie da lolol

Dla chcącego nic trudnego Adacho od Południowców bez problemu palił kapciochy E34 540iA na Rakietowej :

[video=youtube;TEWhhnTeu-4]http://www.youtube.com/watch?v=TEWhhnTeu-4

... chyba , że dalej twierdzisz że masz aftomata i niestety jesteś skazany jedynie na przechwalanie się czego to byś nie zrobił gdyby nie ten przeklęty automat :4:

lolol

Hej bez takich docinek, napisalem, ze ja chetnie bym sie pobawil ( nie mowie o staniu w miejscu i paleniu gumy ), ale mam automat, i nie napisalem tego na koncu.. ktorego remont defacto kosztuje 6tysi i nie mow, ze to nie szkodzi? Po tym torze z pewnoscia polatam bo po to placilem, na tej macie rowniez. Lekki drifting tez mozna.. Ale watpie, zeby krecenie osemek bylo zdrowe dla automata..

E32 tez latalem, a filmik w niemcowni nie smiga.. irytujace te youtube ostatnio jest. Pozyjemy zobaczymy..

Edytowane przez ChriS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jest w manualu

Umknelo mi to, mozesz upalac bezstresowo :P

Ale watpie, zeby krecenie osemek bylo zdrowe dla automata..

Teoretyczne zadne palowanie niejest zdrowe dla auta, to taka loteryjka albo cos sie wysypie albo nie. Wydaje mi sie jednak, ze po kilku zakreceniach sie i przydymieniu nieco skrzynce niepowinno sie nic stac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mata jest wymalowana chlorokauczukiem , rzeczywiście jest polewana wodą ale efekt jest taki że po 10-15 minutach jeżdżenia auto wygląda jak pochlapane wapnem u Ciebie jeszcze dramatu nie będzie ale na ciemnych lakierach wygląda mega nieciekawie po wyschnięciu :bag:

hehe, mam wrazenie z moiwisz o mnie :D:D:D

Ciezko to domyc? Bo mam czarnego bimmera..

a tak powaznie to ylo tak jak pisze Mordulec... zjechalem z maty, zadowolony wysiadam, popatrzylem na dach i szczena na glebe... masakra jakas... ponad pol odziny to wycieralem mokra szmatka a i tak nie byla za czysta. ogolnie na macie jest fajna zabawa- jak na lodzie- ale ja w tym roku sobie mate odpuszcze :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale E39 ciezko postawic bokiem bez dyfra ^_^ chyba, ze jest mokro to miota jak szatan.

... to ja nie wiem jak Ty to robisz prawie 3 setki kucy i nie idzie bokiem ...

chyba nie probowales

... słuszne spostrzeżenie , pokażesz w PNW jak to robiłeś , że Ci nie wychodziło :dance:

a tak powaznie to ylo tak jak pisze Mordulec... zjechalem z maty, zadowolony wysiadam, popatrzylem na dach i szczena na glebe... masakra jakas... ponad pol odziny to wycieralem mokra szmatka a i tak nie byla za czysta. ogolnie na macie jest fajna zabawa- jak na lodzie- ale ja w tym roku sobie mate odpuszcze

No wizyta na macie czarnym autem to lipton siwe auto jakby uwalone jakąś wodą z wapnem :bag:

A co do frajdy z jeżdżenia to dla mnie średnio było na tej macie .... Kosa może potwierdzić E32 chyba jest za ciężkie bo za cholerę nie szło się poślizgać na tym ..... co innego lekkie 3-ki .... raczej bez problemu leciały bokiem w sposób wybitnie niekontrolowany :4:

Moim zdaniem te maty przy ciężkich autach nie mają wiele wspólnego z rzeczywistym oblodzeniem takim jak występuje w zimie :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozyjemy zobaczymy :D ale E39 ciezko postawic bokiem bez dyfra ^_^ chyba, ze jest mokro to miota jak szatan. Po to tam jade, zeby sie pobawic. Zobaczymy co bedzie.

Moze nie wylaczyles magicznego przycisku? ;)

A co do frajdy z jeżdżenia to dla mnie średnio było na tej macie .... Kosa może potwierdzić E32 chyba jest za ciężkie bo za cholerę nie szło się poślizgać na tym ..... co innego lekkie 3-ki .... raczej bez problemu leciały bokiem w sposób wybitnie niekontrolowany

No to bylo mega zdziwienie jak v8 nie moglo boka strzelic kurde przyklejone jakies

Wysłane z mojego GT-N7000

Edytowane przez Kosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta "Last Minute"

Niestety wypadło nam z imprezy kilka osób i mamy 4 wolne miejsca w hotelu.

Jeżeli jest jeszcze jakaś niezdecydowana osoba i jednak skusi się na nocleg z Naszą super ekipą to proszę o szybki kontakt na PW lub tel. 793 761 704. Kto pierwszy ten lepszy, szczegóły dogadamy przez telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...