Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

My też już w domu .Super impreza ,kolejny udany spot . Mati twoja fura naprawdę wymiata:lol: szkoda ze Edu się nie pojawił,na pewno byśmy wygrali:4: Mordulec dzięki za naklejki do zobaczenia na kolejnych spotach<bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też juz w domku :)

Dziękuję za kolejnego udanego spota :)

Nio na pewno wujek Edu by się przydał, ale cóż trza żyć dalej z 3 miejscem, ważne że Mati nas wybronił i mamy 1 pkt w trofeach no i po mleku drużyna linowców. :)

Kolejne nasze spotkanko 2-3,05 czyli wesoły autobusik :)

Ja swoje filmiki dam na youtuba i podam linki ale to nie dziś bo obowiązki partnerskie mam (kto był ten poznał, impreza bardzo się podobała mojej towarzyszce) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My rownież juz w domku... Zlocik fajowy, do tej pory bolą mnie dłonie :lol: ale mleko było wypaśne....

Dwa pucharki mamy.... PRZEMO dalej nie mam przelewu :4::4::4:.

Dzieki raz jeszcze za fajnie spędzony czas i do nastepnego.... Zdjęcia dodam jutro bo padam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dopiero dotarlekm do domu... hehe, lepiej pozno niz wcale :D:D:D

dziekuje wszystkom za udanego spota :D bylo naprawde super :D

przemo wieeeeelkie dzieki za lampy i za pomoc przy wimianie.... :D

fajnei bylo sie z wami zpbaczyc i poszalec ctoche czarna :D

jutro jak "odp[oczne" to wrzuce jakies zdjecia :) aha i trafil sie duyplom za trzecie miejsce w ciagnieciu auta na czas:D nie mieli kovmu dac a ja stlem blisko :D

do nasptenego D: pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na płyty lotniska w PNW zjechało się 46 bawarek,

sporo miłośników biało niebieskiego śmigła na masce pojawiło się na V Zlocie BMW KLUBu POŁUDNIE smile.gif

Głośne brawa, mocne oklaski dla Organizatorów zlotu.

Impreza świetnie zorganizowana, zgranie ludzi jednak jest bardzo ważne by zorganizować takie beemkowe zlotowe spotkanko.

Początkowo pogoda nie dopisywała bo faktycznie było zimno, wiał nie przyjemny zimny wiatr-

jednak nie zraziło to nikogo do czynnego udziału w zlocie i myślę że wszyscy świetnie się bawili.

Bardzo podobały mi się oryginalne i pomysłowe nagrody.

Myślę że nie tylko my wróciliśmy do domu z takimi pozytywnymi wrażeniami pozlotowymi.

Foto by Wiewióra & Palermo

https://picasaweb.google.com/109390366368323480596/VZlotBMWKlubPoUdnie21042012PNW

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My już w domku...zlot był bardzo fajny, pogoda też na szczęście dopisała,[choć straszyło].

Ci którzy nie pojechali z nami na integrację niech żałują!!!było naprawdę super[hotel pierwsza liga,obsługa ,menu także extra!!]

wielki szacunek dla południowców za zorganizowanie całej imprezyuklon_bmw naprawde wszystko dopięte na ostatni guzik!!! oby więcej takich imprez...

PS,dziękuje wszystkim za oddanie na mnie swoich głosów w konkursie na auto zlotu<bmw_2>bmw_beerbmw_beerbmw_beerbmw_beerbmw_beerbmw_beerbmw_beerbmw_beerbmw_beerbmw_beer

PS2,przelewy puszczę niebawem:p:p:p

zdjęcia wrzuce jak się załadują na imidż szaka:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było bardzo ciekawie. :)

Ja mam tylko tyle fotek :(

[ATTACH=CONFIG]19686[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]19687[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]19688[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]19689[/ATTACH]

Filmiki zaraz wszystkie na youtuba wklejam :)

Edytowane przez chiccoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...