Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Ja za progi również dałem 100pln ale to było 2 lub 3lata temu.Były dostępne wtedy w sprzedaży też progi za 45pln(naprawdę kiepska jakość-korodowały już w sklepie)Myślę,że te które wtedy kosztowały 45 pln to teraz pewnie gdzieś w okolicach 80pln + przycinka 20pln znajomego i masz progi za 100pln.Radzę chociażby obejżeć te progi które teraz stoją w okolicach 160-180pln dla porównania.Natomiast 70 pln za stronę robocizny to trochę mało.Wiadomo każdy grosz się liczy.Ja za robociznę dałem prawie 200pln +100pln próg.Wiem jednak,że mam to solidnie zrobione,o każdym etapie prac byłem informowany i je kontrolowałem a na ulicę wyjechałem z konserwacją nakładaną natryskowo.Jeśli Twoj znajomy zna się na spawaniu,podkreślam,spawaniu a nie smarkaniu i wie z czym się je wymiana progu w e34 i oczywiście wyjeżdzasz z zakonserwowanym progiem od niego to SUPER CENA-MNIEJSZEJ NIE ZNAJDZIESZ.Jeśli jednak jego pojęcie kończy się na tym ze to bajka i "rach ciach wysmarkam Tobie ładny próg " to nie idź w to-poznasz smak tej inwestycji jak zjedziesz z krawężnika i szyby pękną.Już były tematy o wymianie progów własnie w e34,nawet fotki były.Poszukaj ,poczytaj napewno więcej będziesz wiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeżeli bierze po 70zł za sztukę to moim zdaniem jak najbardziej się opłaca,tanij cięzko bedzie coś znaleźć,mozesz patrzeć jedynie na portalach aukcyjnych- ale teraz podczas zimy bardzo watpie,ze coś się trafi. Jak masz pewnośc,że będą dobre to bierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

no ze wszystkim oddaje auto z progami w stanie bardzo niedobrym i odbieram auto prawie jak z fabtyki i o nic sie nie martwie,to laczny koszt obu stron robocizna+material=troszke ponad 500 a robi n iezle bo slyszlalem opinie na jego temat i sa ok a i po 2 to w moich stronach jest duza rywalizacja pomiedzy zakladami wiec wiecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...