Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Siema czy ktos mi powuie jaki jest rozstaw na wieloklinie ? w bmce e34 ? bo mam w domu nabe NARDI i nie wiem czy by pasowała bo przymierzam sie do sportowej kierki i nie musiał bym kupować naby ;) z góry dziekuje za pomoc aaa i jak cos powiedzcie mi jak to sprawdzic bez sciągania kierownicy <bmw>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem paskudnie wyglądają "sportowe" kierownice w BMW a tym bardziej w E34 więc mam nadzieję że nikt Ci nie pomoże i nie zrobisz tego błędu :) lepiej poszukaj kiery z M pakietu :) i bez ściągania kiery raczej nic nie sprawdzisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kiere z M pakietu i chce miec sportowa nie interesuje mnie czyjes zdanie to moje auto a tutaj tylko oczeukuje pomocy a nie oceny tego co wstawiam do swojego auta .... i moge sobie z nim zrobic co zechce moj kumpel ma e36 coupe i za***iscie wyglada sportowa kierka wiec wiem co widzialem tak samo nie w jednej e34 sportowa kierownice :D

poza tym kazdy ma swój gust ;) wiocha nie skrzywdze swojej bmki juz nie jedno auto mialem po tuningu najbardziej podobała mi sie moja Audi b2 80 była prze kozacka tak pozatym to jeszcze Corrado Vr6 i G60 w kolorze Rs Blau

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory za of...u mnie sportowa kierownica w 100% spełnia moje wymagania....doskonale sie nia manewruje...i nieźle wygląda..

:dance:

link do naby sparco

Naba Sparco: BMW E30/E34 (01502077) :: RallyShop.pl

Rozstaw otworów: 6 x 70 mm po obwodzie co 35 mm

Edytowane przez willi230
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo dzięki ci Kolego ! tylko powiedz mi jak to zmierzyc bo nie zabardzo wiem jak sie za to zabrać ? a co do kierownicy to sportowa lepiej lezy w rękach lepiej sie manewruje nią i nie jest jak kierownica w autobusie :) ja lubie małe kierki Pozdrawiam !

Pss chodzi mi nie o rozstaw srob dla kierki tylko o ten wieloklin ... nie wiem jak to zmierzyc ten otwor co wkladasz na wieloklin chyba sciagne te kiere od Mki co mam i sprawdze

Edytowane przez kojakoss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

średnica do E34 jest taka sama, różni się tylko grubością zębów na wieloklinie, zależy jaki masz rok auta, po 92 podpasujesz nabe z E36 przed 92 były takie same jak do E32 i E30. No chyba że się mylę i koledzy zaraz mnie poprawią :)

Edytowane przez Pop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...