Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Gość staszek
Staszek chyba coś popierdzieliłeś z tym rozkładem jazdy...

Takie czasy podał mi kierowca jak jest inaczej to popraw bo ja bo ja nie wiem jak daleko jest Krzywa od Legnicy:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja te zbym proponował szybciej wyjechać- kiedyś jak jechałem do IRL to w niemczech na kontrole nas postawili na parking i prawi 2 g postój był - wszystkie autobusy co jechały na A2 łapali, moze byc kapeć, albo jakiś wypadek na drodze i się stoi stoi i stoi :(

Z ustaleń jest 23 we Wrocku koło IKEI na maku więc będę na pewno, ale proponował bym min 22.

Czekam na reszty decyzję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo 1. można spokojnie zostawić auto

Reszta też się zgadza, ze jest tam w miarę spokojnie i zostawia auto ? bo się zastanawiam czy to bedzie bezpieczne pytanie_bmw Ewentualnie może ktoś ma miejsce z wro lub kierowce ktory by nas bezpiecznie zawiozl i odwiozl auto ?

A co do godziny wyjazdu, też myśle że lepiej mieć przynajmniej tą godzinke zapasu, lepiej spokojnie dojechac, niz potem gonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na powaznie. Sklepy są otwarte od 10, muzeum od 9 - wiec po co byc wczesniej na miejscu? Zeby stac godzine lub dwie i nic nie robic?

Mamy do zwiedzenia muzeum, linie montazu, wieza widokowa czy cos takiego i to wszystko? Nie mamy w planach szlifowania chodnikow z tego co się orientuje.

Z resztą, chcecie wyjezdzac szybciej piszcie do Staszka bo to on jest w kontakcie z kierowcą i to wszystko zalezy od niego czy wyjedziemy szybciej czy nie.

Według mnie nie ma sensu startowac szybciej ale się nie znam.

Z legnicy do Monachium pokazuje mi czas dojazdu 6 godzin i pare minut, oczywiscie samochodem wiec powiedzmy ze autobusem bedziemy jechac 8 - 9 wiec na miejscu jestesmy o 10 - 11 rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również uważam, że lepiej być wcześniej jak się spóźnić. I tak jak Chiccoo pisze - a jak jakaś kontro nas złapie czy cokolwiek - tfu, tfu.

Jeśli jest taka możliwość byłbym za tym by wystartoać wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jeśli chcecie zmienic godzinę wyjazdu to jak dla mnie problemu nie ma ale trzeba wreszcie ją KONKRETNIE ustalic bo wyjazd już jutro ;) Rozmawiałem przed chwilą ze Staszkiem i OSTATECZNIE :

22.00 - Start z Brzegu

23.00 - Wrocław, McDonald Bielany (przy Tesco)

00.00 - Legnica, stacja CPN SHELL przy A4

00.30 - Krzywa, stacja CPN przy A4

01.10 - Zgorzelec, stacja CPN Orlen obok Reala

Nawet gdybyśmy jechali 10 godzin - o 8.00 jesteśmy na miejscu. Weźcie pod uwagę, że w Niemczech występują nieznane w Polsce zjawisko - autostrada. Ikarusa zatankuje się Wipałerem i w trymiga będziem na miejscu :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja te zbym proponował szybciej wyjechać- kiedyś jak jechałem do IRL to w niemczech na kontrole nas postawili na parking i prawi 2 g postój był - wszystkie autobusy co jechały na A2 łapali, moze byc kapeć, albo jakiś wypadek na drodze i się stoi stoi i stoi

Z ustaleń jest 23 we Wrocku koło IKEI na maku więc będę na pewno, ale proponował bym min 22.

Czekam na reszty decyzję

dokladnie tak jak mówi chiccoo na drodze zawsze sie moze cos stac

a ze nas policja skontrolije niemiecka to jest pewne na 100%

i przydałbysie miec do kazdego numer telefonu zeby w razie nie przyjechania na parking nie czekac w niewiedzy ..

jokeymiras 725653735

a z tym wyjazdem to tak na serio lepiej tam byc godzine wczesniej a nawet 2 to jest kawał drogi a zawsze sie cos moze stac do tego trzeba doliczyc kilka postojów chyba ze mamy autobus z wc to lzejsze sprawy bedzie mozna zalatwic w autobusie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość staszek
Dobra, jeśli chcecie zmienic godzinę wyjazdu to jak dla mnie problemu nie ma ale trzeba wreszcie ją KONKRETNIE ustalic bo wyjazd już jutro ;) Rozmawiałem przed chwilą ze Staszkiem i OSTATECZNIE :

22.00 - Start z Brzegu

23.00 - Wrocław, McDonald Bielany (przy Tesco)

00.00 - Legnica, stacja CPN SHELL przy A4

00.30 - Krzywa, stacja CPN przy A4

01.10 - Zgorzelec, stacja CPN Orlen obok Reala

Nawet gdybyśmy jechali 10 godzin - o 8.00 jesteśmy na miejscu. Weźcie pod uwagę, że w Niemczech występują nieznane w Polsce zjawisko - autostrada. Ikarusa zatankuje się Wipałerem i w trymiga będziem na miejscu :-P

Forest zapomniałeś o Oławie 22 .20 Oława Orlen Opolska 21:-Phappy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem do wszystkich z listy pw z ostatecznym rozkładem jazdy. Jeśli kogoś nie będzie - czekamy maksymalnie 15-cie minut i ruszamy dalej. Więc proszę wszystkich o punktualnośc a wręcz o przybycie na przystanek kilkanaście minut wcześniej. Mam nadzieję, że wszyscy dotrą na czas i dojedziemy na miejsce w komplecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos chętny ? :)

Aha i jeszcze o której mniej wiecej planujemy powrót ?

Jeśli ktoś chce startować z Oławy lub Brzegu, a nie ma co z autem zrobić może umnie zostawić furke na zamkniętej posesji pod okiem szalonego Bullmastiffa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procedura rozpoczęta :

Ekipa techniczna sprawdza sprawność systemów komputerowych na pokładzie, oczyszczenie wyrzutni startowej z niepotrzebnego personelu, rozpoczyna się napełnianie paliwem ogniw paliwowych, silniki główne zostają przygotowane do tankowania rakjet fjuel, wodą zostają wypełnione zbiorniki SSWS, następnie odbywają się testy szczelności kabiny. Komputery pokładowe i zapasowe systemy Ikarusa zostają przestawione do konfiguracji startowej - zapłon silników głównych planowany na godzinę 22.00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...