Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam na początek zaczne od tego ze zauważyłem ze po ostatniej regeneracji turbo nie mam podłączonego węzyka od podcisnienia ? i nie wiem gdzie go podłączyc jesli ktos z was wie to proszę o pomoc :)uklon_bmwpytanie_bmw

Następnie czy ktoś z was wie jak zamontować DOWNPIPE u mnie w E34 524 ? pomoc w tym temacie też mile widziana Pozdrawiam.

I jeszcze jedno pytanie gdzie we Wrocławiu mozna tanio przyspawać sportowy wydech ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnie czy ktoś z was wie jak zamontować DOWNPIPE u mnie w E34 524 ? pomoc w tym temacie też mile widziana Pozdrawiam.

DOWNPIPE- chodzi ci o rure wychodzącą z turbo,czy o BLOW OFF? bo jak o BLOW OFF to w 2.4td to brzmi jak zepsuty odkurzacz

I jeszcze jedno pytanie gdzie we Wrocławiu mozna tanio przyspawać sportowy wydech ?

widze że fan wieśtuningy M21 ze sportowym tłumikiem??? ja zaczynam głupieć przez takie pomysły zboczonych tunnerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze że fan wieśtuningy M21 ze sportowym tłumikiem??? ja zaczynam głupieć przez takie pomysły zboczonych tunnerów

Po 1 wsze to zawsze w kazdym aucie lubie sportowe brzmienie z czasem zrobie swapa na 3,0 albo 2,5 do swoje po 2 nie blow off tylko o rure co wychodzi z turbo... i nie mow wiestuningowy skoro nie wiesz jaki mam gust ... po prostu kocham sportowe brzmienie w samochodzie tak jak i w mojej hondzie CBR ......która robi taki huk ze wlacza alarmy na ulicach i wsysa auta jak chce pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Nie jet pełen przelot sportowy a motocykl zrobiony do Stuntu bo uprawiam Stunt i tak pewnie nie kminicie co to Stunt....

dla wyjasnienia

wy tak nie potraficie jestescie kozakami za dyche :D

.... jak tak oglądam tych stunterów to mi się jedno na myśl nasuwa ... jak bardzo muszą mieć poobijane jajca po tych wszystkich treningach od walenia kroczem o zbiornik paliwa ... lolol

Edytowane przez Mordulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem jak brdzo obijają sobie klejnoty ale moge zapytać się kolegów z którymi kiedyś jeździłem.

Część z nich bawi się w stunt a w szczególności jeden.

A jeśli chodzi o turbo to tu masz stronę ze zdjęciem turba\

jak tego nie zobaczysz Turbosprężarka - 49177-06000, 11652244821 BMW 524 td (E34)

To nie wsiadaj na motor bo ci oczy wydmuchało.

hehe

:4:

Edytowane przez e34t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
po drugie primo co daje glosny wydech w stuncie bo nie kminiam

swego czasu ogladalem wyczyny raptownego

Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk

Heh raptowny daje radę , ale Kosa pamiętasz tego Czecha który cuda wyczyniał na zlocie w Bielawie .... najlepszy był Titanic :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...