Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem, że kręcenie liczników jest już tak popularne, że niektórzy potencjalni klienci uważają, że jak jest duzy przebieg to auto jest trupem!;/ Taki stereotyp... Miałem takie 2 sytuacje gdy sprzedawałem ostatnie 2 pojazdy Chrysler Voyager 3.8l z licznikiem 383000 i Nissan Almera z przebiegiem 297000. Auta były na prawde dobrze utrzymane, bezwypadkowe a jak podawałem stan liczników to nikt nie dzwonił. A jak już postanowiłem mówić o liczniku podczas rozmowy i nie ujawniałem go na aukcji to wmawali mi dzwoniący, że taki przebieg to zło totalne i pewnie już nie jeździ i wiele dziwnych określeń przytaczali... Przez takich ludzi trudno sprzedać pożadnie utrzymane auto z realnym przebiegiem. Uważam, że kręcenie powinno być karane;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Kosa powinien zglosic to do psiarni. Ma VIN, jest bylym wlascicielem, mowi ze bylo 320tys. Zreszta, ogloszenia z bimmera kiedy jeszcze byla na sprzedaz, moze jakies naprawy, cokowliek innego potwierzajace ze bylo tam 320? Od razu bym zglosil. Moze i duzo mu nie zrobia, ale niech gnoj ma przynajmniej jakiekolwiek problemy z tego tytulu. Dla mnie to, ze samochod sie trudniej sprzedaje, nie tlumczy w zadnym stopniu to, ze licznik mozna krecic. Mozna nie wspomniec w ogloszeniu o przebiegu, ale kiedy ktos sie pyta, to daje sie prawdziwy i tyle. Pamietam jak sprzedawalem e36 cupetke. Wystawilem ogloszenie jedno, i w trakcie tego ogloszenia dowiedzialem sie, ze samochod byl po przekladce. Od razu poszedl szybki edit, i wzmianka o tym, ze okazalo sie ze kiera byla po drugiej stronie. Niestety z ceny trzeba bylo opuscic, ale sprzedalem z czystym sumieniem i bez zadnych wyrzutow. Sram na takich ktorzy kreca liczniki i wciskaja byle shit byle by sprzedac swoj zlom. Wlasnie puscilem kolesioi maila, ze sprawa idzie do prokuratury i ze mam wydruki z poprzedniej aukcji kiedy jest info, ze samochod ma przebieg 320tys. Niech koles ma mokro w gaciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, Woz'u toś poleciał :) Ale coś trzeba z tym zrobić, bo w PL jak ktoś ma prawdziwego cukierka, 20latek i oryginalny przebieg np.150tyś.km, autko warte naprawdę sporych pieniędzy to niestety nie dostanie za nie porządnej kasy, bo 150tyś.km juz nie robi wrażenia. Jak na allegro spokojnie można znaleźć 15letnie auta z przebiegami 80-90tyś.km to 150 to juz padaka. Kurde moja juz powinna być dawno zezłomowana 325tyś.km/97r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to dużo ja tam nie wiem czasem jak auto właściwie urzywane to trochę na tym silniku pociągnie.

Ja obecnie nie patrze na stan licznika bo ponad połowa aut sprowadzanych jest kręcona.

Już nawet niemcy krencą polacy krencą i w ogóle.

Niech u niemca cofną 100000 u polaka 100000 to zamiast 300000 masz na liczniku 100000 i jak ładnie to wyglonda.

a jak ktoś tylko patrzy na przebieg a nie wygląd i stan to mówi się ma pecha.

A gościa to można usadzić wystarczyło by aby poprzedni właściciel napisał jaki przegląd auto miało do allegro że sprzedawał auto z takim przebiegiem a w tej chwili sprzedający podaje taką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak szukalem auta dla siebie no to w ogloszeniach super 90 tys , 100 tys no 130 tys , jak sie zaglebialem w historie auta , patrzylem w niektore zakamarki to te auta mialy te przebiegi ale po 1-2 latach uzytkowania , jeden typ na bezczela mowil ze mozna sprawdzic w ASO bmw a tam przebieg 370 tys :D 2 lata wczesniej :D a na liczniku obecnie 114 :D , no i tez wygladala na te pol miliona tyle ze jak kilku ludzi zobaczy pare takich pol milionowych 120 tys :D to pozniej sobie robia takie zdanie ze to wnetrze faktycznie wyglada na "250" :D a faktycznie jest 600-700 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgłosiłem do obsługi allegro... ciekawe jaka będzie reakcja???

witam to auto ma cofnięty licznik i jest to niezgodne z prawem...

auto kupione od znajomego z przebiegiem 319tyś km a teraz ma 235tyś

km!!! sprawa zostanie zgłoszona na policje!! prosze o zablokowanie konta

osoby wystawiającej lub usunięcie aukcji... pozdrawiam

tutaj link do tematu na forum

http://www.maxbimmer.pl/f95/e34-525i-touring-z-wroclawia-dtr28504-krecony-licznik-17359/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musieliby zablokowac 95% ogloszen motoryzacyjnych , ale taka prawda , przyznaje racje ze jak ktos ma fajny kasek ktory FAKTYCZNIE ma 200-250 tys (uwazam ze 200-250 tysi przez 20 lat to jest bardzo znikomy przebieg w koncu 10 tys rocznie) jest traktowany jako 1 lepszy parch ktory FAKTYCZNIE zbliza sie do miliona .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...