Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Montit78 nasz forumowicz "sprzedał" mi cześci wirtualnie tzn zapłaciłem za nie i paczki do dziś ni ma, telefonu nie odbierał a teraz juz jest wyłączony, na maile nie odpisuje, brak części brak kasy.

Sprawe zgłaszam na policję- byłem dziś po info co trzeba przynieść i mam dość dowodów by kolesia ładnie załatwić takie info dziś dostałem na policji.

Więc panie Montit78 pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.maxbimmer.pl/members/montit78/

Jak widac nie jesteś jedyną osobą którą ta ***** przekręciła. Numer IP dostaniesz od Admina, idź z tym na pały i niech lokalizują gościa. Później zlot u niego na chacie i w******l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W połowie lutego "kupiłem" częśći więc koleś był spoko i zaufałem forumowiczowi- mało miał postów ale każdy zaczynał od 0 w końcu.

Wszystko legalnie oczywiście, choć 2 znajomych chyba bedzie jechać w jego rejony to sie tez może przejadę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

I co starego myśliwego na gumowe kaczki ??

Chiccoo jakim cudem dałeś się nabrać na tego typa ?? konto z lutego 2012 i od razu handelek .... bądźmy poważni , jak rozumiem wszystko na gębę bez żadnych aukcji na allegro żeby było taniej ?? :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wiosenki to masz rację jest ich duzo, ale nie z takimi przypadkami dawałem sobie radę.

Może śmieszne ale jednego kolesia o 1zł+ 3zł wysyłki z allego podałem i dostał 300zł i chyba 5dni pracy społecznej oraz wywiad środowiskowy na dzielni. :)

Mordulec Ty też zaczynałeś od 0postów jak wszyscy, a o allegro nie było mowy nawet- spokojnie wszystko będzie w temacie.

Nie wiem jak sie kontaktowac z adminem o jego ID komputera, więc jeśli bym mógł to Mordulec prosił bym o pomoc. :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jednak gość okazał sie oszustem :mad: zaproponował mi instalacje gazową, stag 300 + silver + magic jet za śmieszne 400zł, uznałem że cos tu nie tak i poprosiłem o aukcje na allegro, na to on mi pisze że nie ma tam konta... (kto w tych czasach nie ma konta na allegro, tym bardziej że chce handlować?), w dodatku tylko 1 post... zrezygnowałem i jak widzę dobrze zrobiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chwile i chyba zorganizuje się objazdową wycieczkę po Polsce z wizytowaniem miejsc zamieszkania takich jak ten złodzieji. Ale nie uprzedzajmy niczego, na tą chwilę kolesiem zajmie się Policja... później... a zresztą chyba tylko ta frajerzyna nie wie co się stanie później.

Tak czy inaczej na pohubel skur..nom.

Chiccoo jak masz kolesia dane to podaj na forum publicznym. Ludzie muszą wiedzieć kogo unikać, bo za tydzień się zaloguje pod innym nickiem i znów kogoś naciągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że do takiej szmaty dla przykładu naprawdę trzeba by było podjechać. Wjechac mu na chatę w 20 aut, wyciągnąć go na podwórko i każdy sprzedaje śmieciarzowi po liściu. Następnie rozebrac łajzę do naga i przywiązać do jakiegos stałego elementu na najbardziej ruchliwej ulicy w jego mieście i zawiesić mu tabliczkę "Jestem szmatą i złodziejem". Gdyby go pokazali w Teleexspresie to myślę, że mniej by się zrobiło takich cwaniaczków :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

A jaki był mechanizm tego przekrętu ???

Bo gdzieś ostatnio czytałem właśnie , że koleś odpowiada na ogłoszenia [KUPIĘ] jakąśtamczęść ..... proponując bardzo niską cenę , oczywiście bez aukcji allegro.

Dzięki czemu łowi frajerów ... którzy chcą kupić coś w mega okazyjnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że do takiej szmaty dla przykładu naprawdę trzeba by było podjechać. Wjechac mu na chatę w 20 aut, wyciągnąć go na podwórko i każdy sprzedaje śmieciarzowi po liściu. Następnie rozebrac łajzę do naga i przywiązać do jakiegos stałego elementu na najbardziej ruchliwej ulicy w jego mieście i zawiesić mu tabliczkę "Jestem szmatą i złodziejem". Gdyby go pokazali w Teleexspresie to myślę, że mniej by się zrobiło takich cwaniaczków :lol:

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...