Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie jeżeli będą pomocne ;) Sprawa się ma tak, kumpel robi swap na M50B20, wszystko jest ładnie pięknie, ale nie chce odpalić. Już wszystko było pomienianie, tylko została przepływka. Czy jest możliwość pożyczenia od was oczywiście za opłatą wartości tej części na próbę na uruchomienie, chyba że macie taką na sprzedaż, ale ważne jest to żeby była możliwość zwrotu. Sory może to nie ten dział, ale zależy mi na czasie, podjadę wszędzie w obrębie 60km od Świdnicy nawet teraz. Z góry dzięki za pomoc

Mój numer 695 359 095 można napisać sms lub puścić sygnał na pewno oddzwonię

Edytowane przez Pop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to może być przepływka, zczytaj jej parametry rzeczywiste na odpalonym silniku albo można sprawdzić ją miernikiem

dokładnie, warto też sprawdzić potencjometr przepustnicy i szczelność dolotu, ale na początku to proponuję reset ECU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, warto też sprawdzić potencjometr przepustnicy i szczelność dolotu, ale na początku to proponuję reset ECU

dobra, ja na razie się poddaję do jutra, reset ECU już był dolot jest szczelny, na razie auto będzie latać na gazie. Jeszcze jutro postaram się dopaść gdzieś przepływke na podmianę. Dzięki Panowie za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem u siebie tak ze komp gazu rozjeżdzał mapy benzyny w ECU i też nie chciał się wkręcać na obroty na PB, po resecie wszystko wróciło do normy, napisz jeszcze jak robiłeś reset? no przepływka jest tutaj bardzo prawdopodobna, na odpalonym silniku odłącz przepływke, jesli po odpięciu nic się nie zmieni to będzie do wymiany, natomiast jak będzie zmiana w pracy silnika to znaczy że jest ok

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...