Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie,zabieram sie za zawieche w swojej e34.do wymiany mam tylko tuleje metalowo gumowe i tu sie nasuwa mój problem iż taka tuleja LEMFOERDERA kosztuje 52zł (to nie problem,tylko w mojej hurtowni bedzie dopiero za 2 tyg) ale jest zamiennik HANS PRIESA za 41zł.osobiscie wole lemfoerdera ale za 2 dni kończy mi sie przegląd i musze sie na coś zdecydowć. słyszał ktoś o takim dostawcy i czy warto inwestowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko, śmierdzi chińszczyzną Hans Pries to inaczej Topran. Części tanie, a co za tym idzie jakość. Na start może i dobra alternatywa, ale biorąc to pod uwagę to wyrzucanie kasy w błoto. Lepiej już kupić Febi albo Meyle. A propos z allegro ściągniesz w 2 dni. Dziwne, że taki długi czas oczekiwania. happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Powiem krótko, śmierdzi chińszczyzną Hans Pries to inaczej Topran. Części tanie, a co za tym idzie jakość. Na start może i dobra alternatywa, ale biorąc to pod uwagę to wyrzucanie kasy w błoto. Lepiej już kupić Febi albo Meyle. A propos z allegro ściągniesz w 2 dni. Dziwne, że taki długi czas oczekiwania. happy_bmw

**** jasiu karuzela ..... jeżdżę już 3 lata na całej zawieszce z Teknorota i jest gitara :)

Relacja ceny teknorota to 1/3 wartości lemfordera , a klepie je najpewniej ta sama chińska fabryka tyle że logo inne nabijają :dance:

A wnioski są takie , jak masz rozwalić zawieszkę na dziurze to i tak ją rozwalisz nie ważne jakiej firmy będzie i ile będzie kosztowała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz po temacie,podjechałem do intercars i mieli na miejscu lemfoerdera za 69zł szt. kupiłem,wymieniłem i jest git;D a apropo chińczyków to teraz niewiadomo co jest co! ostatnio kupowałem kpl rozżąd SKF do Focusa i w kartonie był pasek GAETS rolka z napinaczem RUVILLE a pompa wody SKF. i teraz dojdź o co chodzi. tak samo jest z chinszczyzną,już niepamiętam co kupowałem ale bodajże szczęki tylne i w opakowniu HART było drugie opakowanie TRW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...