Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) tak jak w temacie - chciałbym podłączyć skrzynke basową i wzmacniacz do radia... nie znam się kompletnie na tym... poniżej zamieszczamzdjęcia i prosze o pomoc :) musze podłączyć jakieś bezpieczniki i jakis kondensator? którędy poprowadzić kable?

[ATTACH=CONFIG]19212[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]19213[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]19214[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]19215[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]19216[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) tak jak w temacie - chciałbym podłączyć skrzynke basową i wzmacniacz do radia... nie znam się kompletnie na tym... poniżej zamieszczamzdjęcia i prosze o pomoc :) musze podłączyć jakieś bezpieczniki i jakis kondensator? którędy poprowadzić kable?

[ATTACH=CONFIG]19212[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]19213[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]19214[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]19215[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]19216[/ATTACH]

Kolego do tego słabiutkiego wzmacniacza nie musisz podłączać kondensatora bo to zbędne.Co za głośnik do tego chcesz podłączyć ?

Głośnik jeden podłączasz 1zdjęcie pod napis bridget - i + , mase czyli minus pod gnd plus pod +12 a sterowanie aby się włączał wzmacniacz z radiem pod rem podłącz w radiu powinno być wyjście na sterowanie sygnałem...Na drugiej fotce to tylko ustawiasz parametry grania...nie wiem co oznacza 5ta foto czy to opis radia ?

Jeśli chodzi o bezpiecznik przydałby się chociaż taki OPRAWA BEZPIECZNIKA CAR AUDIO PHONOCAR WROCŁAW (2229327579) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. pod plusa z akumulatora podłączasz i dalej prowadzisz do wzmacniacza...

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 2zdjeciu do białego i czerwonego podajesz z radia sygnał czyli muzykę jeśli dobre radio to będzie miało wyjście widzę na zdjęciu że ma i sygnał i wyjście L + P więc bez problemu podłączasz bezpiecznik dajesz tuż za akumulatorem najlepiej a masę możesz już sobie zabrać z tyłu z blacharki auta...

To już wszystko wiesz :)

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
**** **** ****! co z kablem rem(wyczytałem, że to jest sygnał +12V) ? gdzie to podłączyć? <bezradny> podłączyłem pod kostke od radia pod niebieski kabelek i wzmacniacz niby odpalał a teraz cos nie włącza się... :/

w wejscie rem musi byc podlaczony impuls odpalajacy wzmacniacz a wychodzacy najlepiej z radia... czyli plus ale nie staly tylko uruchamiany przy odpalaniu radia albo przy wlaczeniu stacyjki... ale ja osobiscie wole zawsze robic to po swojemu :D czyli:

- mostek z plusa do rem

- przedluzenie tego kalba i podprowadzenie go tam gdzie chce miec przelacznik

- wstawnienie przelacznika na kabel tak zeby po pczelaczeniu przez ten kabel szedl plus do rem i wzmak bedzie wlaczony

ja tak robilem we wszystkich swoich samochodach i jestem z tego rozwiazania zadowolony bo nie zawsze musi byc "pranie mozgu" tylko mam to pod palcem :D

mozesz szukac tez impulsu jak wolisz ale ja wobie tak- ty zrobisz jak zechcesz... :D mysle ze w miare czytelnie:

schem.png

Uploaded with ImageShack.us

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w radiu nie mam sterowania rem... ale spoko znalazłem przyczyne... podłączyłem na krótko + z rem i nic... :/ okazało się, że bezpiecznik padł... wymieniłem bezpiecznik i gra muzyka - dosłownie ;) hehe pozdroo

jaaa pitole :D czyli moje wspaniale projekty prosto z painta poszly sie je....ac? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...