Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwila Magda zadzwonila, ze ukradli mi Parktronic jak byla u cioci. Specjalnie zaparkowala auto na Netto bo pod jej cioci blokiem jest niebezpiecznie. No cholera jasna w bialy dzien!

Jakby ktos cos slyszal niech da znac.. Magda dzwoni na Policje po protokol do Autocasco w tej chwili ;/ choc nie wiem czy to jest potrzebne.. Ale wole miec dokumenty...

Orientuje sie ktos jaki koszt jest? Kazalem powiedziec 3000zl komplet na Policji bo tak mi sie wydaje, ze w ASO bedzie kosztowac.

Edytowane przez ChriS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***** mać, nic tylko wyłapywać tych s****ysynów, oblewać benzyną i podpalać...wogóle nie było by mi tych śmieci żal...******lone złodzieje, za*****bym łyżką do opon każdą ****ę która cokolwiek ruszyłaby z mojego auta...:bag::bag::bag::bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam info na kazde forum BMW. I sledze allegro, ciekawe jak sprzedadza.

Policja wlasnie powiedziala Magdzie ze ida sprawdzic ile czujniki kosztuja i to uzywane.. Gdzie oni moga to sprawdzic? To jakis zart? Na allegro beda patrzyc na wartosc czujnikow? Kto wie ile taki komplet?

Edytowane przez ChriS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policja wlasnie powiedziala Magdzie ze ida sprawdzic ile czujniki kosztuja i to uzywane.. Gdzie oni moga to sprawdzic? To jakis zart? Na allegro beda patrzyc na wartosc czujnikow? Kto wie ile taki komplet?

Na allegro to mogą sprawdzić sobie co tam się sprzedaje a nie ceny części, jak masz AC to do servisu i już- spoko loko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro,niech se rozumu poszuka,masz cene jednego czujnika,a listwy zaraz wrzuce

listwy w granicach 80 zł jedna

[TABLE]

[TR=class: p02 even hover]

[TD]02

[/TD]

[TD] Czujnik PDC

66 21 * *** 181

[/TD]

[TD] SCHWARZ

[/TD]

[TD=class: textRight]4

[/TD]

[TD=class: textRight] do 00-09

[/TD]

[TD=class: nobr textRight] 449,21 zł

[/TD]

[TD=class: textRight nobr]10 dni roboczych

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Edytowane przez dirty.73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***** mać, nic tylko wyłapywać tych s****ysynów, oblewać benzyną i podpalać...wogóle nie było by mi tych śmieci żal...******lone złodzieje, za*****bym łyżką do opon każdą ****ę która cokolwiek ruszyłaby z mojego auta...:bag::bag::bag::bag:

Panie Sebastianie,chyba sie Panu klawiatura zespuła bo widzę same gwiazdki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ochrone znizek i bez amortyzacji wiec pewnie 3000zl dostane, ale wkurza fakt, ze czlowiek zapi$#$ala za granica, zeby miec na swoje marzenia i pieprzone zlodzieje okradaja go z tego. Ochrona znizek jest raz do roku wiec jak za miesiac ustrzele sarne to juz mi poleca znizki, wiec wolalbym je zachowac ;/..

Dirty poszlo piwo, dzieki :)

Edytowane przez ChriS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamera pod Netto jest, ale sprawdza dopiero po swietach. Cholera jasna! Jak pracowalem w Carrefourze miesiac na ochronie to kaseta starczala na jeden dzien i wymienialismy.. Ewentualnie sie nadpisuje wiec pewnie gowno sie dowiem ;/..

Panowie alarm powinien sie zalaczyc przy kradziezy czujnikow?

Edytowane przez ChriS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamery ci dużo niedadzą, u mnie w garażu (jest wspólny dla 30 mieszkańców) monitorowany i zamykany.włamali sie o 4 rano wyjeli kilka radyjek,kamera ich ładnie wychwyciła a polica tylko wzruszyła ramionami i po pół roku przyszło zawiadomienie o umorzeniu sprawy! szkoda czasu na szukanie po allegro bo szanse ze znajdziesz są nikłe,jedynie czekać cierpliwie aż będziesz świadkiem takiego przywłaszczenia wtedy będziesz mógł się wyżyć! Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszlo autocasco, w piatek "obdukcja".. Nie ma czujnikow, kable obciete, brak listwy i jeszcze jakis idiota nie trafil srubokretem i przerysowal mi klape na 3cm razem z tym paskiem nizej tez na 3cm, oraz kawalek zderzaka z 15cm... Trzeba bedzie naprawic :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tak zwana skrajność debilizmu i oszczędności. Polacy za dużo filmów oglądają i staja się coraz bardziej odważni. W biały dzień pod marketem to przechodzi już ludzkie wyobrażenia.

Nie dość ze ukradł to jeszcze kretyn zdemolował tył auta bo nie miał zielonego pojecia jak to zrobić. To jest moje marzenie od kilku lat dorwać złodzieja przy moim aucie na gorącym uczynku, mam już taka listę nawet co bym z nim zrobił. :P

Zdradzę ze ostatnia pozycja brzmi :

„Dostarczyć delikwenta z adnotacja i workiem na głowie pod drzwi komendy.”

Współczuje kolego. Napisz co znachor ci tam opisze.

Pozdro

logobunia1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest ze kilka dni temu wklejalem do jakiegos tematu, ze zlapali w Legnicy gnoja co Parktronici z BMW kradl.. I tydzien pozniej mi ukradli.. Noz ironia losu.

Najlepsze jest, ze pod sklepem jest kamera, ale policjant od razu powiedzial, zeby nie liczyc na nic bo gowno na nich widac :) fajnie, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wypada aż za bardzo tego opisywać ale no cóż. Ponad rok temu zostawiłem auto zresztą jak zawsze na posesji pod kamerą ( teren szkoły ), zamykany i dozorowany przez woźnego co mieszka w tym samym budynku co posesja i obiekt chroniony przez firmę ochroniarska.

Rano wychodzę z daleka już auto wita mnie mrugnięciem światem kierunkowskazów otwieram drzwi kierowcy a na siedzeniu pasażera leży stalowy kosz na śmieci. Wybita szyba + wyrwane radio+ wyłamany schowek + w schowku była Navi+ CB-radio wyrwana z uchwytu. Wbiłem się w szok i dzwonie na komendę była 8 rano. Dochodzi godzina 11:45 podjeżdża auto a w nim dwóch techników z komendy. Spisali zeznania zabezpieczyli ponad 15 odcisków, przesłuchali dozorcę, który wszystko widział ale się bal trzech nastolatków ( nie dziwie się mu i nie mam o to żalu ) otrzymali nagranie z kamery umieszczonej 5 metrów od auta ( jakość nagrania jakości filmów w formacie avi. Wszystko czytelne i przejrzyste.) Po tygodniu dostaje telefon i jestem proszony na komendę, ku mojemu zdziwieniu widzę tam dozorcę , który rozpoznał dwóch sprawców oraz potwierdził to film. Jednak skradzione rzeczy się nie odnalazły. Sprawa trafia do prokuratury ( potwierdzenie na piśmie z prokuratury) mija kolejny miesiąc dostaje kolejne pismo w prokuratury i tu rozczarowanie sprawa została umorzona z braku dowodów.

Padłem na tym interesie ponad 2500 zł. Wymiana drzwi pasażera ( nie lakierowałem kupiłem igle kolor) naprawiłem kokpit , wymieniłem schowek i radio oraz trochę połamanych plastików.

Nasze prawo jest właśnie dla złodziei, a nie dla obywateli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...