Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

A miałem sobie właśnie Parktronic montować...to już wolę w coś przy***... niż tak się zdziwić. ****... co za kraj, łepków i tego złodzieja osobiście bym obrzezał(nóż zawsze noszę)bo przy kastracji by się wykrwawił i poszedł bym siedzieć za gów...współczuje i pisz jak sprawa się potoczyła.NIE NAWIEDZĘ ZŁODZIEI SAMOCHODÓW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie trochę lipa ... z nożem na strzelaninę ??

Hahaha to samo mialem napisac xD

Forest wiele ludzi nosi krotkie noze, te rozkladane takie.

Sprawa? Ukradli pod kamera, a policja gowno zdzialala. Kilka dni temu polapali zlodziei w Legnicy, ale z mojego auta nie brano odciskow wiec gowno wiedza. Nasza policja to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa trafia do prokuratury ( potwierdzenie na piśmie z prokuratury) mija kolejny miesiąc dostaje kolejne pismo w prokuratury i tu rozczarowanie sprawa została umorzona z braku dowodów.

nie rozumiem tego jak to umożyli? jak był dobrej jakości film z kamery ja bym napisał skargę na prokuraturę oni nie są nietykalni wiem coś o tym bo już pisałem zażalenie na postępowanie prokuratorskie i wtedy ruszyli dupska

tak to jest w w wielkim city na prowincji jest spoko ja podjerzdzam pod tesco pod biedrone i zostawiam cabrio bez dachu drugi rok nawet 1 zeta mi nie zgineło na koszyk a i CB zawsze na wieszchu leży 8) :P radio czasem jakieś zakupy zero zainteresownia 8)

Edytowane przez mariusz13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...